Autor textu MediaGuru
Týdeník Profit je od pondělí 2. dubna v prodeji s novým obsahem a grafikou včetně loga.
Vydavatelství Empresa Media upravilo svůj ekonomický týdeník Profit. Změny se dotkly jak obsahu, tak i grafiky. Nové je logo týdeníku a podoba titulní strany, na vnitřních stranách časopisu přibylo více infografiky. Obsahově se časopis rozšíří o pravidelný sloupek nositele Nobelovy ceny za ekonomii Paula Krugmana, vůči kterému bude zaujímat opoziční stanovisko některý z českých ekonomů. Nově se v magazínu mají objevovat i ankety mezi světovými ekonomy a také rozličné žebříčky. V aktuálním vydání bude publikován žebříček nejvlivnějších českých ekonomů. Vydavatelství podpoří relaunch rozhlasovou kampaní.
Řízením redakce týdeníku byl na konci února pověřen zástupce šéfredaktora Lukáš Kovanda. “Profit by měl nově svým čtenářům přinášet především analytické texty, rozhovory s významnými osobnostmi světové i české ekonomiky. Zároveň budeme v daleko větší míře přinášet rady a informace důležité pro drobné a střední podnikatele,“ řekl o směřování Profitu šéfredaktor František Nachtigall.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Kulturní magazín Full Moon mění po šestnácti letech svůj vydavatelský
model. Z dosavadního tištěného měsíčníku se stane dvakrát ročně
vydávané sezónní číslo, hlavní těžiště obsahu se přesouvá na nový
předplatitelský web s každodenní aktualizací. Změnu doprovází
crowdfundingová kampaň na Donio.
# Aktuality # Lidé # Tisk # Online
Mediální skupina Vltava Labe Media upravuje svou obchodní strukturu a vytváří novou pozici vedení centrálního obchodu. Obsadí ji František
Olbert.
Přebírá agendu od zástupce šéfredaktora Tomáše Fraňka, který sport
dočasně řídil od března letošního roku.