Autor textu MediaGuru
FTV Prima žádá o registraci několika nových ochranných známek, které
souvisejí s uvedením jejího čtvrtého kanálu.
Společnost FTV Prima, která provozuje vysílání kanálů skupiny Prima, si požádala o registraci několika nových ochranných známek. Jsou mezi nimi např. názvy Prima 4, Prima Life, Prima Zoom a Prima Clever. Registrace známek souvisí se záměry provozovatele uvést v příštím roce na trh další, v pořadí už čtvrtý televizní kanál.
Nové registrace ochranných známek tak rozšiřují spektrum značek, které si už Prima nechala registrovat dříve a které dosud nepoužila - např. Prima Doma, Prima Plus nebo Prima Sport.
Záměr rozšířit portfolio televizních kanálů nedávno potvrdil generální ředitel Primy Marek Singer. Čtvrtý televizní kanál by se měl zaměřit na mladší diváky s tím, že přinášet by měl filmy, sport, dokumenty a magazíny. FTV Prima původně plánovala spuštění nového kanálu na letošní září, vzhledem k situaci na reklamním trhu se ale start odsunula na příští rok.
Čtvrtý televizní kanál by měl rozšířit stávající nabídku v podobě kanálů Prima family, Prima Cool, Prima Love a internetového Prima Play.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Vládní koalice nemá podle ministra kultury Ota Klempíře (Motoristé)
v úmyslu redukci médií veřejné služby a toto téma není na stole.
Nejsledovanějším pořadem čtvrtečního večera po 20:00 v divácké
skupině starší 15 let zůstávají Chalupáři. Jejich náskok před
Inspektorkou Candice Renoirovou není ale velký.
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání souhlasí s převodem podílu ve
společnosti provozující regionální televizi TV Brno 1.