Autor textu MediaGuru
Ve vedení televize Nova dochází k dalším změnám, odchází šéfredaktor
TN.cz Lubor Černohlávek.
Ze skupiny Nova odchází další člen širšího vedení. Podle informací MediaGuru.cz končí šéfredaktor serveru TN.cz Lubor Černohlávek. Do vedení serveru byl jmenován na začátku srpna 2012, kdy opouštěl post ředitele PR a komunikace skupiny Nova. Nova informaci potvrdila s tím, že: „Dochází k interní reorganizaci, která posílí efektivitu fungování společnosti.”
Odchod Černohlávka z vedení serveru je určitým překvapením, návštěvnost serveru se totiž meziročně zvyšovala, v únoru téměř o 70 %. V druhém letošním měsíci dosáhla návštěvnost TN.cz 1,4 mil. reálných uživatelů (zdroj: NetMonitor), což bylo nejvíce ze sledovaných serverů televizní skupiny. Server TN.cz patří k pilířům online portfolia skupiny Nova.
Z vedení CET 21 nedávno v rámci restrukturalizace skupiny odešli marketingový ředitel Ondřej Křivka, ředitel PR a komunikace Josef Koukolíček, ředitel kanálů Nova Sport a Fanda Marek Kindernay a další desítky lidí na nižších pozicích. Personální redukce těmito odchody pravděpodobně nekončí.
-mav-
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # TV & video # Audio # Data
Necelá polovina české populace považuje návrh na převedení financování
České televize a Českého rozhlasu za ohrožení jejich nezávislosti,
vyplývá z nového výzkumu ResSolution Group.
Nejsledovanějším pořadem nedělního večera ve všech hlavních diváckých
skupinách byl krimi příběh Případ dvou básníků.
Připravili jsme přehled vysílaných přímých přenosů z letošního
fotbalového mistrovství světa, které na svých kanálech přinesou
sportovní kanál ČT sport, stanice Nova Action a několik zápasů i hlavní
kanál Nova. Zhruba polovina z více než stovky odehraných soutěžních
zápasů se objeví na ČT nebo Nově, všechny pak na platformě Oneplay.