Autor textu MediaGuru
Po odchodu některých členů managementu odcházejí další lidé zejména
z grafického oddělení.
Televize Nova dál pokračuje v restrukturalizaci a ve snižování počtu zaměstnanců. Poté, co v minulých týdnech opustili v rámci druhé vlny restrukturalizace nejsledovanější komerční tuzemskou televizi i členové nejvyššího managementu, odcházejí z televize vedoucí z grafického oddělení.
Podle informací MediaGuru.cz jde o Viktora Jansíka, šéfa produkce, dále o Patrika Kettnera, vedoucího self promotion a Pavla Brázdu, hlavního copywritera.
Jde tak o další zásah do personálního obsazení marketingového oddělení, které se z rozhodnutí generálního ředitele Christopha Mainusche personálně redukuje.
Ke konci března skončili v TV Nova ředitel marketingu Ondřej Křivka a šéf PR a komunikace Josef Koukolíček. Odešel také šéf kanálů Nova Sport a Fanda Marek Kindernay. Další odchody se pak týkají nižších pozicí. Podle našich neoficiálních informací mohlo odejít z Novy v rámci této druhé vlny cca 60 lidí.
-mav-
Autor textu MediaGuru
V Radě Českého rozhlasu by mohl zasednout například její bývalý
předseda Miroslav Dittrich, bývalá poslankyně KDU-ČSL Nina Nováková nebo
herec a moderátor Zdeněk Mahdal. V Radě ČT může být Milan Fric,
novinář Petr Husák nebo bývalý šéf brněnského televizního studia
Vladimír Karmazín.
Středeční hokejové čtvrtfinále olympijských her v Miláně Česka
s Kanadou bylo dosud nejsledovanějším přenosem letošních her a také
pátým nejsledovanějším přenosem v historii programu ČT sport.
Modrá krev udržuje prvenství ve středečním večeru v divácké skupině
starší 15 let. V rámci celého dne bylo nejsledovanější hokejové
utkání české reprezentace s Kanadou, které sledovalo více než dva
miliony diváků starších 15 let.