Autor textu MediaGuru
Prima pokračuje v seriálové ofenzívě, oznamuje natáčení třetího
nového seriálu.
Natáčení třetího seriálu v krátké době oznámila televize Prima. Dalším novým seriálem je příběh s názvem Vinaři, režisérů Vojtěcha Moravce a Dana Wlodarczyka, režijní supervizi má Jiří Vejdělek. V hlavních rolích se objeví Václav Postránecký, Tereza Kostková a Hynek Čermák.
Autorem seriálu, který Prima označuje jako komediální, je Petr Kolečko, na scénářích s ním dále spolupracovali Zuzana Dzurindová, Jaroslav Žváček, Tomáš Holeček a další autoři. "Věříme, že nový seriál diváky nadchne svou pozitivní atmosférou,“ uvedl programový ředitel Prima Group Roman Mrázek.
Prima na konci minulého týdne oznámila natáčení nového humorného seriálu Svatby v Benátkách a v úterý seriálu s Dagmar Havlovou Všechny moje lásky.
Prima chce tak své podzimní vysílání postavit především na seriálovém formátu. Do vysílání míří už přes léto seriál Svatby v Benátkách a podle informací MediaGuru.cz pravděpodobně ještě jeden z nových seriálů půjde ještě letos – zřejmě právě seriál Vinaři.
Děj seriálu Vinaři: Hrdinkou příběhu je pracovně vytížená manažerka Kateřina, která i se svými dospívajícími dětmi přijíždí na Moravu do rodné vinařské vesnice oslavit otcovy kulaté narozeniny. Shodou okolností tady nakonec i s dětmi stráví celé prázdniny, postupně se sžijí s místním prostředím a zjišťují, že život se dá prožít i jinak – zábavněji, než byli z ruchu a spěchu velkoměsta zvyklí.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 v divácké skupině
starší 15 let zůstává Všechnopárty. V 15–54 má nejvíce diváků
Harry Potter. V průběhu celého dne opět kralovala olympiáda. Vítězný
závod Metoděje Jílka v rychlobruslení sledovalo téměř dva miliony
diváků. Druhým nejsledovanějším pořadem dne bylo hokejové utkání
Česka s Francií. DO TOP 5 se dostala i stříbrná jízda Evy Adamczykové.
Sledovanost ZOH Milán–Cortina 2026 na lineárních kanálech a streamovacích platformách Warner Bros. Discovery v Evropě během několika
dnů překonala hry v Pekingu 2022. Podíl na sledovanosti Eurosportu
v Česku vzrostl oproti Pekingu o 211 % a počet sledovaných hodin
o 160 %.
Nejsledovanějším pořadem čtvrtečního večera zůstává seriál Polabí
před Inspektorkou Candice Renoirovou. V průběhu dne byly nejsledovanější
olympijské přenosy z rychlobruslení s účastí Martiny Sáblíkové a úvodní zápas českých hokejistů s Kanadou.