Autor textu Kateřina Straková
Značka Aperol z portfolia společnosti Rémy Cointreau opět otevírá letní plážové kino Aperol Spritz u Vltavy. Na přípravě této eventové kampaně se znovu podílela agentura Loosers.
Stejně jako v loňském roce bude v létě otevřeno Aperol Spritz kino v prostředí Žlutých lázní v pražském Podolí. Po osm úterních večerů se v něm budou zdarma promítat slavné italské snímky. Kino zahájí provoz 10. června snímkem Prázdniny v Římě. Na programu je dále Život je krásný Roberta Begniniho, Ginger a Fred Federica Felliniho, Nástrahy velkoměsta dvojice režisérů Franco Castellano a Giuseppe Moccia. Současná italská produkce bude zastoupena politickou komedií Ať žije svoboda Roberta Andò, romantickým dramatem režiséra Giuseppe Tornatoreho Nejvyšší nabídka i Oscarem oceněným filmem Velká nádhera Paola Sorrentina. Promítání budou zahájena vždy po setmění.
V kině budou připravena brandovaná lehátka, deky i sedací pytle v oranžové barvě značky Aperol Spritz. V barech v areálu Žlutých lázní bude možnost objednat si stejnojmenný drink.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20:00 byla v divácké
skupině starší 15 let opět talk show Všechnopárty. S menším odstupem
následoval soutěžní pořad Superlov, který byl zároveň nejsledovanější
v 15–54.
XTB je novým globálním partnerem Mezinárodní basketbalové federace.
Ve Velké Británii začala od roku 2026 platit přísnější pravidla pro
reklamu na méně zdravé potraviny. První rozhodnutí regulátora naznačují,
že klíčová je identifikovatelnost konkrétních produktů.