Autor textu Martina Vojtěchovská
Do týmu Blesk TV, který se podílí na tvorbě videoobsahu serveru Blesk.cz, nastupuje od začátku února televizní editorka Zuzana Brzáková.
„V rámci Blesk TV letos chystáme nové zajímavé a produkčně náročné projekty, proto Zuzana, s jejími zkušenostmi a know how z velké profesionální televize, byla jasnou volbou.“ komentuje situaci šéfredaktor Blesku Radek Lain.
Kariéra Brzákové je spjatá s televizí Prima, tam od roku 2008 pracovala jako redaktorka, poté stála u vzniku VIP zpráv a nakonec se přesunula na pozici editorky hlavních večerních zpráv.
Blesk TV produkuje pravidelně vysílané formáty, mezi něž patří Bleskové zprávy, showbyznysový magazín Lesk, Módní policie z ulice, a klasické zpravodajské videoreportáže, to celé pod taktovkou Petra Macka s Davidem Vaníčkem.

-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Na český a slovenský trh vstoupí nová streamovací platforma MovixBox
zaměřená na vertikální mikrodramata.
# Aktuality # TV & video # Lidé
Skupina Prima od 1. července obsadila pozici ředitele právního úseku. Do
vedení společnosti přichází Štěpán Krb.
Velkopopovický Kozel rozšířil nabídku nealkoholických piv o tři
ochucené varianty. Novinku podporuje letní kampaň postavená na humoru,
ovocných motivech a tématu sousedské sounáležitosti.