Autor textu Kateřina Straková
Ikea spustila začátkem listopadu svou vánoční kampaň. S podtitulem „Užijte si čas, kdy můžete být spolu“ se zaměřuje na vánoční období a s tím spojené oslavy s rodinou a těmi nejbližšími v pohodlí domova.
Kampaň poběží až do 16. listopadu v televizi, outdooru a na internetu nejen v České republice, ale také v Maďarsku a na Slovensku. V televizi komunikuje IKEA prostřednictvím reklamních spotů a sponzorských vzkazů. V outdooru využívá billboardy, bigboardy a citylighty, v digitálu bannery, brandingy a rich formáty.
Kreativní koncept pochází z dílny agentury Kaspen/Jung von Matt. Produkci zajistila společnost Filmservis. Režie se ujal Tomáš Mašín. Za kamerou stál Juraj Chlpík a autorem hudby je Steve Lynch.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Také druhé vystoupení českých hokejistů na mistrovství světa se stalo
televizním pořadem sobotního večera a i celého dne. Sledovalo ho
1,34 mil. diváků starších 15 let.
Od příštího roku plánuje Netflix zavést tarif předplatného s reklamou
do 15 nových zemí, včetně Rakouska, Polska nebo Nizozemska, a zároveň
rozšířit reklamy i do krátkých vertikálních videí a podcastů.
Úvodní utkání českých reprezentantů na hokejovém mistrovství světa
s výběrem Dánska sledovalo 1,34 mil. diváků starších 15 let. Šlo
o nejlepší výsledek večera a celého dne.