Autor textu Kateřina Straková
Klub Marketingového institutu ve spolupráci s týdeníkem Marketing&Media, společností Hrivnak a Alfredo Espresso pořádá ve středu 21. srpna v divadle Alfred ve dvoře další z řady „tak trochu jiných“ konferencí.
Cílem konference „Marketing Experience“ je originální propojování témat – tentokrát se na marketing bude dívat očima lidí z oblasti módy, architektury a využívání volného času.
Móda
V bloku věnovaném módě vystoupí módní stylistka a choreografka Olo Křížová, umělecká ředitelka Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend Viola Fetisová, autorka konceptu FashionCoach. Otázkami módy z jiného úhlu pohledu se bude zabývat Peter Šagát, mezinárodně uznávaný odborník na marketing v módním průmyslu, a jeden z nejznámějších psychiatrů a psychoterapeutů, Tomáš Rektor, se zamyslí nad konfliktem psychiky a krásy v oblasti módy.
Architektura
Nad otázkami spojenými s architekturou se budou zamýšlet Imro Vaško, slovenská legenda experimentální architektury a vedoucí Ateliéru III na VŠUP v Praze, a David Řezníček, majitel a zakladatel firmy Konsepti. Vystoupí i přední český architekt a spolumajitel úspěšného architektonického studia A69 Jaroslav Wertig a rovněž interdisciplinární badatel a podnikatel Jiří Lang.
Volný čas
Na problematiku volného času se ze svého pohledu zaměří Julie „Gaia“ Poupětová, první profesionální certifikovaná sex koučka v ČR; propojení volného času a sportu probere Karolína Šramlová, marketingová manažerka fitness center Holmes Place CZ. Možnostmi i nemožnostmi využívání volného času se bude zabývat Petr Ludwig, zakladatel Growjob a autor bestselleru Konec prokrastinace, a o nejbláznivějších zážitcích ve volném čase promluví Linda Vavříková, zakladatelka a spolumajitelka společnosti Allegria – firma na zážitky.
Více informací naleznete zde.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Český projekt Epos rozvíjí platformu pro interaktivní příběhy. Spojuje
text, audio a video a staví na komunitě autorů z RPG a fantasy prostředí.
Cílem je nabídnout nový typ zážitku i publikační model pro tvůrce.
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.