Autor textu Kateřina Straková
McDonald’s, partner hokejové reprezentace, spustil u příležitosti blížícího se hokejového šampionátu integrovanou kampaň, jež běží na internetu, v televizi i printu. Komunikace staví především na motivu podpory druhých, která lidi motivuje k výkonu. S tímto motivem pracuje jak platforma Srdcem spolu, na níž mohou fanoušci vyjádřit podporu českým hokejistům, tak televizní spot, který režíroval americký režisér André Stringer.
„Náš spot je o tom, že když cítíte podporu druhých, dokážete všechno na světě. Ať už jsou to drobné, každodenní věci, nebo třeba tak velká událost, jako je zápas na Mistrovství světa v hokeji, říká textařka Iva Macků z agentury DDB, která kampaň připravila.
Na platformu Srdcem spolu mohou fanoušci hokejistům nahrávat své textové či video vzkazy. Využít k tomu mohou ale i facebookový profil McDonald’s nebo SMS. Vzkazy si budou hokejisté číst přímo v kabině českého reprezentačního týmu.
Z již poslaných vzkazů byl také vytvořen design oficiálního autobusu, kterým se budou hráči dopravovat na jednotlivé zápasy a tréninky. Ústředním motivem autobusu je srdce na ledové ploše s nápisem Srdcem spolu, jenž symbolizuje podporu fanouškůčeským hokejistům.

-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Ve své nové roli zodpovídá za strategii externí a interní komunikace,
vztahy s médii, krizovou komunikaci i agendu společenské odpovědnosti pro
Českou republiku a Slovensko.
Česká televize zařadí do letošního vánočního vysílání pohádku
Poslední sudička, která vzniká v českém znakovém jazyce s dabingem pro
slyšící diváky.
# Aktuality # Marketing # Retail
Košík.cz zapojil do komunikace kuchaře Romana Stašu. Připraví recepty
i soutěž o privátní vaření.