Autor textu Martina Vojtěchovská
Novinář Miloš Čermák v prosinci loňského roku skončil s působením v časopise Reflex, který vydává Ringier Axel Springer CZ. Od roku 1991, kdy Čermák do Reflexu nastoupil, je to jeho čtvrtý odchod. Titul Čermák opustil také v letech 1993, 2003 a 2006. Novinář svůj odchod dnes oznámil na sociální síti Twitter.
Podle informací ČTK Čermák aktuálně zvažuje dvě pracovní nabídky. Jedna z nich se váže k vydavatelství Mladá fronta, do jejíchž titulů, jako je deník E15 nebo týdeník o médiích Strategie, Čermák píše sloupky a komentáře. Novinář se ve svých článcích věnuje především médiím.
Letos pětačtyřicetiletý Čermák vystudoval kybernetiku na Fakultě elektrotechnické ČVUT. V roce 2010 založil konzultační společnost Next Big zaměřenou na komunikační trendy a nová média. Čermák napsal také několik rozhlasových a divadelních her a je spoluautorem komiksu Hana & Hana.
-čtk-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Bezrealitky v kampani ukazují, že prodej nemovitosti zvládnou majitelé
i bez makléře. Reklamní spot byl vytvořený kompletně pomocí nástrojů
umělé inteligence.
Oneplay uvede true crime sérii o případu Ondreje Riga. Dokument se zaměří
na vyšetřování, které změnilo kriminalistiku.
Netflix ve druhém čtvrtletí zvýšil tržby i zik. pro třetí kvartál
letošního roku ale očekává výsledky nižší, než předpokládali
analytici.