Autor textu Martina Vojtěchovská
Vydavatelství Mladá fronta a ekonomický týdeník Euro spustily nové pořady a znělky Euro TV. Nové personalizované znělky moderátorů navazují na nedávno představené novinky, jako byl relaunch zpravodajského portálu Euro.cz a Příloha Praha, která bude také součástí tištěného vydání týdeníku Euro.
Nové pořady budou nasazeny vždy ve dnech pondělí, úterý a čtvrtek. „Velká sledovanost Euro TV v tak krátké době po spuštění webu Euro.cz nás mile překvapila a ukázala, že na trhu je stále místo pro kvalitní publicistickou online televizi. Euro TV budujeme jako prestižní multimediální značku pro ekonomiku, politiku a byznys. Od pátku 9. září proto představujeme nové pořady s novými personalizovanými znělkami. Moderátory jsou například Miroslav Zámečník či Petr Holec,“ řekl Jiří Holuša, šéfredaktor Euro.cz.
Portál Euro.cz je zaměřen na výběrové zpravodajství a publicistiku z oblastí ekonomiky, politiky, byznysu a životního stylu. Podle NetMonitoru portál Euro.cz přesáhl v srpnu 472 000 reálných uživatelů.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Filmově zpracovaný spot s estetikou akčních filmů má nejen zaujmout, ale
především motivovat veřejnost k rychlé a aktivní pomoci v krizových
situacích.
# Aktuality # TV & video # Audio
Předseda ODS Martin Kupka uvedl, že dva členové mediálního výboru dali
v užší volbě kandidátů do Rady ČT hlas Stanislavu Berkovcovi. Podle
Kupky se to při volbě Poslaneckou sněmovnou nebude opakovat.
Mezi nově přidanými prvky se objevily specifické záložky jako Family
Movies, Chlupáčci nebo Henry nebezpečný.