Autor textu Kateřina Straková
Značka Orbit uvádí na český trh produktovou novinku – novou příchuť Bubblemint, kterou podporuje aktivitou nazvanou „Škola úsměvu“. Na internetových stránkách www.orbitklub.cz/skolausmevu učí značka prostřednictvím videí, rad a typů, proč je úsměv důležitý.
Aktivaci podporuje i spotřebitelská soutěž „Usmívej se a staň se Bubble Kingem!“, v níž mohou spotřebitelé v období od 17. března do 11. dubna poslat fotografii svého úsměvu do jedné ze tří soutěžních kategorií. Hlasování proběhne na FB probilu značku. Absolutní vítěz „Bubble King“ získá voucher na zájezd v hodnotě 60 000 Kč pro dvě osoby do Miami.
Aktivita „Škola úsměvu“ bude dále probíhat i v ulicích, kde bude čekat tzv. Orbit box, detektor úsměvu, který na základě správného použití mimických svalů vydá zájemci žvýkačku.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Také ve čtvrtečním večeru se Policie Modrava stala pořadem večera po
20:00, a to ve všech hlavních diváckých skupinách.
Rádio Blaník uspořádá během léta a začátku podzimu jedenáct
bezplatných koncertů v různých městech České republiky. Akce nabídnou
vystoupení českých a slovenských interpretů, doprovodný program
i setkání s moderátory stanice.
Značka musí mít jasnou identitu, dlouhodobou konzistenci a především
autenticitu, která obstojí i v době rychlých změn, AI a tlaků na výkon,
zaznělo na letošním Vogue summitu.