Autor textu Kateřina Straková
T-Mobile jako generální sponzor fotbalové reprezentace připravil pro nadcházející fotbalovou událost roku nové fotbalové aplikace, které podporuje spotem.
„Česká fotbalová reprezentace a T-Mobile patří již řadu let neodmyslitelně k sobě. Po čtyřech letech se fanoušci opět dočkali účasti na vrcholné evropské akci, a my jim chceme tento fotbalový svátek co nejvíce zpříjemnit,“ říká František Mala, marketingový ředitel společnosti T-Mobile.
U příležitosti Eura 2012 připravila společnost T-Mobile celkem 3 aplikace: ME2012, která nabídne všechny nezbytné informace: kompletní výsledky, soupisky týmů, drby ze zákulisí, ale i možnost poslat vzkaz národnímu týmu či soutěže o zajímavé ceny. Další aplikace Fotbálek nabídne hru v podobě stolního fotbalu pro jednoho nebo dva hráče. A nakonec aplikace Fandi nahlas obsahuje tradiční zvuky při fandění na stadionu, jako jsou buben, trubka nebo řehtačka.
Aplikaci ME2012 pro T-Mobile vyvinula společnost Inmite, ostatní dvě aplikace pak Symbio.
Fotbalové aplikace jsou podpořeny spotem, kde si zahrála i sestava Čech, Rosický, Gebre Selassie, Jiráček a Necid, a speciální internetovou stránkou.
Dále jsou na období v průběhu mistrovství připraveny krátké fotbalové lekce s Jakubem Kohákem v roli kouče, které byly natočeny v rakouském Bad Waltersdorfu během soustředění české reprezentace. Spoty byly připraveny přažskou pobočkou agentury Made by Vaculik.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Ranní show rádia Evropa 2 vstupuje do své 29. sezóny s novým
spolumoderátorem. K Leoši Marešovi se od 31. srpna připojí herec a komik
Štěpán Kozub.
Allwyn a McLaren Racing připravují na 3. října v Aténách společnou
motorsportovou akci Allwyn x McLaren Racing: Live in Athens. Půjde o první
událost plánované globální série, která má fanouškům na trzích
skupiny Allwyn přiblížit svět Formule 1.
Nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20:00 se staly Zázraky
přírody před úvodním dílem nové řady seriálu Zákony vlka.