Autor textu Martina Vojtěchovská
Společnost Vodňanská drůbež, spadající do skupiny Agrofert, zahajuje od října rozsáhlou podzimní reklamní kampaň. Jejím cílem je podle společnosti posílit image výrobků a zdůraznit zákazníkům český původ kuřat produkovaných pod značkou Vodňanské kuře.
V reklamním spotu vystupuje hokejista Jaromír Jágr v roli zákazníka a majitel potravinářské skupiny Agrofert Andrej Babiš v roli prodavače grilovaných kuřat ve stánku. „Teda, to je nejlepší křídlo, jaké jsem kdy měl,“ pochvaluje si v reklamě grilované kuře z Vodňan zákazník Jaromír Jágr. „Tak určitě,“ paroduje prodavač Andrej Babiš často užívanou frázi sportovců při rozhovorech s novináři.
Kampaň připravila agentura Saatchi & Saatchi. Režisérem reklamních spotů je Petr Němeček. Reklama se natáčela během letních prázdnin před zimním stadionem v Kladně, kde byla zaparkována autentická pojízdná prodejna grilovaných kuřat. Výsledkem je třicetivteřinový televizní spot a desetivteřinový sponzorský vzkaz. Reklamu na Vodňanské kuře budou moci diváci zhlédnout v televizi v říjnu a v listopadu. Kampaň se částečně objeví také v tištěných médiích a na internetu.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Jedničkou čtvrtečního večera zůstává seriál Polabí, a to ve všech
hlavních diváckých skupinách.
Děti a mladiství tráví v průměru kolem čtyř hodin denně na mobilních
telefonech, což podle výpočtů Nadace O2 odpovídá přibližně 400 metrům
„scrollování“ po displeji. Operátor O2 na toto číslo upozorňuje novou
kampaní.
Porsche ČR od června znovu rozdělí public relations značek Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy. Komunikaci osobních vozů převezme Lenka
Vaňková, PR užitkových vozů povede Magdaléna Skálová, která se vrací
do firmy po rodičovské dovolené.