Další změna, Prima posouvá Ohnivý kuře na 5. března

Jakub Prachař, Kristýna Leichtová a Jan Dolanský.
První dva díly nového seriálu uvede už v sobotu místo původně oznámeného pondělí.

Televize Prima se rozhodla změnit start své seriálové novinky Ohnivý kuře na sobotu 5. března. Na začátku týdne uváděla, že seriál zahájí v pondělí 7. března od 20:15 (více o seriálu můžete číst zde). Posun na sobotu zdůvodnila tím, že seriál Ohnivý kuře patří mezi jednu z vlajkových lodí jarní sezóny televize, proto chce začátek nasměrovat na den, kdy má být před televizí větší množství diváků. V sobotu tak v předpremiéře uvede první dva díly. 

Seriál Ohnivý kuře se má dál pravidelně vysílat dvakrát týdně v pondělí a ve středu –pokud tedy nedojde k nějaké změně.

K posunu začátku svého seriálu se rozhodla i konkurenční Nova. Seriál Drazí sousedé měl původně své vysílání začít ve středu 9. března. Poté Nova oznámila, že start se posouvá na pondělí 14. března. S tímto datem operuje i ve svém komunikačním vizuálu a v upoutávkách, které včera zveřejnila.

Rovněž seriál Drazí sousedé se bude vysílat dvakrát týdně v pondělí a ve středu. Prima tak seriál Ohnivý kuře uvede s náskokem cca 10 dnů. Zda se jí tím podaří přilákat na svoji stranu početnější publikum, rozhodnou diváci.

-mav-

 

Zařazeno v rubrice: TV

DISKUSE

Registrační formulář

Zpravodajský přehled Guru Weekly bude zasílán na uvedenou emailovou adresu každý týden. Zaškrtnutím souhlasím s jeho zasíláním.