Nova ukázala první proměnu v show Tvoje tvář

Kohak_Tvar2 (1)
Start nové pěvecké reality show se blíží, Nova pořad poprvé uvede za dva týdny.

Režisér a herec Jakub Kohák se v nové show televize Nova Tvoje tvář má známý hlas, kde bude účinkovat jako porotce, proměnil za legendárního operního zpěváka Luciana Pavarottiho. „Rád přijímám výzvy a zkouším nové věci. Porotce v takto velkém projektu jsem zatím nedělal, a tak jsem neváhal a pozvání přijal,“ říká Kohák.

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na Nově v sobotu 26. března. Každý týden se osm soutěžících (Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus) promění za pomoci maskérů, kostymérů, stylistů a učitelů zpěvu, tance a herectví v osobnosti světové i české populární hudby.

Výkony soutěžících hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jakub Kohák, Janek Ledecký a Jitka Čvančarová, kteří si maskérskou proměnou projdou také, a to hned v úvodní epizodě. Čtvrtým porotcem bude v každém díle jiná hostující osobnost. Moderátorem pořadu je herec Ondřej Sokol.

Video: Jakub Kohák jako Luciano Pavarotti

Jakub Kohák v práci maskérů, foto: TV Nova

Jakub Kohák v práci maskérů, foto: TV Nova

-mav-

Zařazeno v rubrice: TV

DISKUSE

Registrační formulář

Zpravodajský přehled Guru Weekly bude zasílán na uvedenou emailovou adresu každý týden. Zaškrtnutím souhlasím s jeho zasíláním.