Lidský kapitál 2021 o tom, jak využít covidové zkušenosti

Akce proběhne 16. 02. 2022

Program se zaměří na to, jak zkušenosti nabyté během pandemie efektivně zužitkovat pro budoucí rozvoj firem a jejich zaměstnanců.

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Konference Lidský kapitál 2021 se kvůli epidemiologické situaci posouvá z prosince 2021 na únor 2022. Původně se měla odehrát 1. prosince 2021 ve Spojka Events v Praze. Nový termín byl stanoven na 16. února 2022. Program se zaměří na to, jak zkušenosti nabyté během pandemie efektivně zužitkovat pro budoucí rozvoj firem a jejich zaměstnanců.

Program konference Lidský kapitál 2021 otevře klíčové oblasti, jako jsou technologie, duševní zdraví nebo nové standardy, které do firem přináší nadcházející generace zaměstnanců, ve kterých vývoj v kontextu práce s lidmi za poslední rok prudce akceleroval.

Které programy nastartované během pandemie bodují u zaměstnanců i dnes, bude sdílet Magdaléna Wavle z Vodafone. O úsporách, které může přinést efektivní práce s daty v HR, bude mluvit Pavel Vaněček z České spořitelny. Zkušenosti z vedení rodinné firmy a čerstvé generační obměny do diskuse vnese Jan Musil z LIKO-S. Pohledem mezinárodní společnosti a výzvami spojenými s integrací jedné ze zahraničních poboček během lockdownu přispěje Slávka Sedláčková ze Skanska. Potenciál v propojení práce s lidmi a aktivit společnosti v oblasti udržitelnosti přiblíží Ctirad Nedbálek z Albert ČR.

Na nové příležitosti pro budování pracovních vztahů se bude v rozhovoru ptát moderátor konference Michael Rozsypal (DVTV) Rebeccy Grattan z Avast. Ta má zkušenosti jak s vytvářením a zaváděním strategií, které zlepšují pracovní prostředí a podněcují k efektivnější a kvalitnější práci, tak s inkluzí minoritních skupin pro dosažení jejich plného potenciálu.

Konference Lidský kapitál navazuje na tradiční odborné setkání s dlouholetou tradicí, HR Management.

Více informací najdete na webových stránkách akce