Noc Reklamožroutů se letos koná v Praze a v Brně

Akce proběhne 07. 02. 2019

Přehlídka světových reklam Noc Reklamožroutů zahájila prodej vstupenek na letošní promítání.

Zdroj: Noc reklamožroutů

Světová reklamní show Noc Reklamožroutů proběhne v pražském kině Lucerna ve čtvrtek 7. února 2019 od 19.00 hodin. Následovat ji bude ve čtvrtek 21. února 2019 show v brněnském klubu Fléda. Vstupenky na obě akce jsou již k dispozici v předprodejích Go Out a SMS ticket.

Akce nabídne téměř 300 spotů z 50 zemí světa v bloku trvajícím přes 5 hodin. Také letos Reklamožrouti chtějí přinést nejrůznější reklamy. Cílem je nabídnout to nejlepší, co svět reklamy za poslední léta vytvořil.

,,Mnohé reklamy svým obsahem přesahují pouhý reklamní záměr a nutí nás se zamyslet nad společenskými či životními situacemi. Zajímavé jsou také rozdíly mezi velkorozpočtovými reklamami a videi, u kterých dokázali tvůrci vytěžit hodně efektu z malého rozpočtu,” vysvětluje pořadatel David Horáček.

Letošní Noc Reklamožroutů ukazuje, jak do videa přirozeně vstupují i prvky globalizace. Typickou ukázkou je například reklama Apple Appocalypse, která ukáže, co vše se může stát, když vypnete jednu zásuvku. Naopak význam individuality představí reklama Adidas One In Billion. Nechybí ani sekce japonských reklam. či poetické reklamy Dolce & Gabbana. V přestávkách mezi bloky reklam je připraven doprovodný program.

Více informací najdete na www.reklamozrouti.cz.