seznamcz-tv

Seznam.cz požádal o licence pro svůj televizní kanál

Internetová firma Seznam.cz požádala Radu pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) o vydání licencí pro vysílání svého chystaného televizního kanálu. Na setkání s novináři to uvedl místopředseda představenstva Pavel Zima. Klasický televizní kanál by se měl šířit prostřednictvím pozemních vysílačů, satelitů celá aktualita »

Kafe a cigárko, zdroj: Stream.cz

Stream.cz startuje Kafe a cigárko a další pořady

Internetová televize Stream.cz zveřejnila první z novinek, které přinese ve svém podzimním vysílání. Jak na dopolední tiskové konferenci uvedl šéfproducent Stream.cz Lukáš Záhoř, další novinky představí Stream.cz během podzimu. Největší novinkou je už avizovaný seriál Kafe celá aktualita »

ogilvyred

V ČR začíná konzultační skupina OgilvyRed

Ogilvy uvádí na českém trhu OgilvyRed, konzultační skupinu s mezinárodním týmem strategických a marketingových konzultantů, která  již nyní působí v USA, Velké Británii, Francii a Latinské Americe. „OgilvyRed nabízí nový typ poradenství, zaměřený na růst celá aktualita »

specialiste_1

Seriál Specialisté se drží nad milionem diváků

Seriál Specialisté (Nova) se opět dostal nad hranici milionu diváků starších 15 let a stal se pořadem pondělního večera po 20. hodině. Druhým nejsledovanějším byla Kriminálka Anděl (Nova) a třetím Modrý kód (Prima). Sledovanost vybraných celá aktualita »

Flema

Shortlist Flema: Nejvíc nominací získala PHD

Dvanáct kampaní má šanci na výhru v 12. ročníku soutěže Flema Media Awards, která oceňuje nejlepší mediální kampaně a kreativní využití médií v Česku a na Slovensku. Celkem 92 porotců rozhodlo, že dvě nominace patří agenturám celá aktualita »

seznam-zpravy_mobilni-aplikace

Mobilní aplikace Seznam Zprávy má zapojit i diváky

Necelý rok po startu online zpravodajství představuje Seznam.cz mobilní aplikaci Seznam Zpráv. Mobilní aplikace je dostupná pro zařízení s operačním systémem iOS a Android přináší kromě zpravodajství také možnost pro diváky vyjádřit své názory k celá aktualita »

nutella

Nutella se propojila s Tescoma s chutí na Nově

Značka Nutella se nově propojila s pořadem TV Nova Tescoma s chutí, který nám každý všední den přináší praktické rady od gastronomických poradců. V premiérových 16 dílech odvysílaných v období mezi 4. zářím a 19. prosincem se objeví celá aktualita »

sodexo_logo

Sodexo si na sociální sítě vybralo Inspiro Solutions

Společnost Sodexo Benefity si v tendru na správu sociálních sítí vybralo agenturu Inspiro Solutions ze skupiny Kindred Group. Starat se bude o firemní profily na Facebooku, Instagramu a LinkedInu. Sodexo se společně s novou agenturou chce soustředit zejména celá aktualita »

regionalni TV

Regionální televize.cz má aplikaci pro vkládání obsahu

Regionální televize.cz spustila novou službu pro diváky, pořadatele akcí a všechny, kteří mají zájem se zapojit do tvorby obsahu regionalnitelevize.cz. Jmenuje se RTíčko a umožňuje zájemcům vkládat nekomerční textové informace o pořádaných akcích, zajímavostech či celá aktualita »

czech-outddor_vlajka

ŘSD vypisuje tendr na zakrytí reklamy na D1

Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) vypisuje veřejné výběrové řízení na zakrytí reklamy na dálnici D1. Reaguje tak na situaci, kdy u dálnic a silnic první třídy i nadále stojí billboardy, které však měly být celá aktualita »

Registrační formulář

Zpravodajský přehled Guru Weekly bude zasílán na uvedenou emailovou adresu každý týden. Zaškrtnutím souhlasím s jeho zasíláním.