Všechnopárty s Věrou Špinarovou, foto: ČT

TV upraví program, zařadí pořady s V. Špinarovou

Televizní stanice upravují svůj program. Do vysílání zařadí několik pořadů, které připomenou památku v neděli zesnulé zpěvačky Věry Špinarové. ČT1 odvysílá v 17:05 dokument Neobyčejné životy: Věra Špinarová. V hlavním vysílacím čase pak nabídne od 21:00 celá aktualita »

policie-modrava-2

Nova a Bauer vydávají speciál Policie Modrava

TV Nova ve spolupráci s vydavatelstvím Bauer Media připravila speciál Chvilky pro tebe věnovaný Policii Modrava, který diváky provede Šumavou. Představí známá i utajená místa, která si „zahrála“ v krimi seriálu. Na pultech bude k dostání celá aktualita »

Lidl_Steny

Lidl letos z řetězců investuje do reklamy nejvíc

Za období letošních měsíců  leden a únor vystavil nejvíce inzerce v segmentu širokosortimentálních řetězců s převahou potravin Lidl, který využil prostor v celkové ceníkové hodnotě 172,2 mil. Kč. Za ním se v tomto žebříčku umístili celá aktualita »

temny-kraj

Temný kraj pořadem dne, Tvoje tvář boduje v 15-54

Seriál Temný kraj (Prima) se stal v neděli v divácké skupině 15+ nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne. Další díl zhlédlo 1,45 mil. diváků, seriál si tak udržuje stabilní sledovanost. Show Tvoje tvář celá aktualita »

Ceska televize

V pondělí končí lhůta pro kandidáty na ředitele ČT

Do dnešních 16:00 se mohou přihlašovat uchazeči o post generálního ředitele České televize. Jejich seznam Rada ČT zveřejní ve středu na svém zasedání. První kolo volby, které zúží počet kandidátů, se uskuteční 12. dubna. Od celá aktualita »

fromzerotohero

Na ADC vystoupí Vladimír 518, Kessel či Alonsa

Ve čtvrtek 6. dubna bude večernímu vyhlášení ADC Creative Awards předcházet celodenní mezinárodní konference From Zero to Hero.  Svou účast přislíbil Erik Kessel, známý holandský umělec, designér a kurátor, který od roku 1996 působí jako celá aktualita »

tvoje-tvar-ma-znamy-hlas_koncert

Nova chystá v červnu dva koncerty show Tvoje tvář

Televize Nova ve spolupráci s promotérskou agenturou Live Nation připravuje dva koncerty show Tvoje tvář má známý hlas. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně. Návštěvníci koncertu uvidí například na Petra celá aktualita »

Četníci z Luhačovic, foto: Česká televize

Četníci z Luhačovic pořadem pátečního dne

Seriál Četníci z Luhačovic (ČT1) se znovu stal nejsledovanějším pořadem pátečního večera a také celého dne. Další díl zhlédlo 1,47 mil. diváků starších 15 let (podíl 36 %). Byl to s náskokem nejlepší výsledek večera. celá aktualita »

makro1

Makro v kampani mapuje změny v gastronomii

Velkoobchod Makro startuje novou marketingovou kampaň k 20 letům působení na českém trhu. Jejím prostřednictvím chce ukázat, jak se změnilo prostředí gastronomie a podnikání. Hlavní roli budou hrát příběhy zákazníků, dodavatelů, prodejen i zaměstnanců. „Dvacet celá aktualita »

Ceska televize

ČT po letech jednání uzavřela smlouvu s umělci

Po téměř třech letech jednání uzavřela Česká televize a kolektivní správce Intergram novou profesní smlouvu. Dohodly se na novém nastavení podmínek při odměňování výkonných umělců. Smlouva v základu vychází z dosavadní praxe a navazuje na celá aktualita »

Registrační formulář

Zpravodajský přehled Guru Weekly bude zasílán na uvedenou emailovou adresu každý týden. Zaškrtnutím souhlasím s jeho zasíláním.