Policie odložila oznámení Babiše kvůli rozhovorům

Policie odložila trestní oznámení, které podal šéf hnutí ANO Andrej Babiše kvůli uniklým nahrávkám jeho rozhovorů s novinářem Markem Přibilem. Nezjistily se skutečnosti, které by nasvědčovaly tomu, že byla naplněna skutková podstata některého z trestných celá aktualita »

Jana Krčková

Marketing Bambule, Sparkys i Ep Line vede Krčková

Novou marketingovou ředitelkou skupiny Wormelen Group se na jaře stala Jana Krčková. Jejím hlavním úkolem a zodpovědností je konsolidace a rozvoj marketingových aktivit celé skupiny Wormelen Group, která zastřešuje jak velkoobchod Ep Line, tak maloobchodní celá aktualita »

cokeroll

Coca-Cola připravila kolekci drinků Coke & Roll

Společnost Coca-Cola HBC Česko a Slovensko v rámci své letní kampaně připravila ve spolupráci s profesionálním barmanem Tomášem Kubíčkem dvě řady drinků s názvem Coke & Roll. „Chceme našim zákazníkům nabídnout možnost vychutnat si své celá aktualita »

Formát video branding, foto: R2B2

R2B2 uvádí nový reklamní formát video branding

Skloubením programatického brandingu a videa přichází R2B2 s novým online formátem video branding. Stále se jedná o typ programatického brandingu, statické obrázky zde však nahrazuje video. „Díky jeho rozměrům 2000 x 1400 px tento formát skutečně celá aktualita »

Vypravej 5

Čtvrteční večer pro Vyprávěj a Comeback

Nejsledovanějším čtvrtečním večerním pořadem po 20. hodině v divácké skupině starší 15 let se stal seriál Vyprávěj (ČT1). Sledovalo ho 572 tisíc diváků. V mladší divácké skupině 15-54 si vedl nejlépe Comeback (Nova). Sledovanost vybraných celá aktualita »

Studio O2 Sport

O2: Počet zákazníků O2 TV se zvýšil o 3,5 %

Počet zákazníků služby O2 TV, která funguje na pevné lince od O2 i na internetovém připojení od jakéhokoliv poskytovatele, dosáhl k 30. červnu 2017 celkem 225 tisíc (IPTV a OTT verze), meziročně o 3,5 % celá aktualita »

giorgio-armani-logo-45068-1728x800_c

Armani redukuje portfolio svých subbrandů na tři

Italský návrhář Giorgio Armani se rozhodl zredukovat portfolio svých podznaček. Od kolekce jaro/léto 2018 bude pracovat jen se třemi značkami: Giorgio Armani, Emporio Armani a A|X Armani Exchange.  Stávající Armani Collezioni a Armani Jeans budou celá aktualita »

SOFFA_02

Do Soffa vstoupila Deelive, končí spolupráce s MF

Český slow-living dvouměsíčník Soffa se spojil se značkou Deelive, která se stala novým většinovým vlastníkem. Svůj původní podíl si zachovává šéfredaktorka a jedna ze zakladatelek magazínu Adéla Kudrnová. Redakční tým zůstává beze změn. Soffa zároveň ukončila spolupráci celá aktualita »

DVBT2

Přechodová síť pro DVB-T2 jde do dalších regionů

České Radiokomunikace (CRA) spouští 31. července 2017 vysílání z pardubického vysílače Krásné a z Vraního vrchu v Domažlicích. Přechodová síť pro DVB-T2 se tak rozšiřuje do dalších regionů. Pokrytí přechodové DVB-T2 sítě pro nový standard pozemního vysílání bude nyní celá aktualita »

aka

AKA: Nejrychleji rostou platy seniorních odborníků

Asociace komunikační agentur (AKA) hodnotí první pololetí letošního roku na poli reklamní komunikace. Investice do mediální reklamy se ve srovnání s prvním pololetím 2016 zvýšily o 11 %. Spolu s tím se zvyšuje cena i platy celá aktualita »

Registrační formulář

Zpravodajský přehled Guru Weekly bude zasílán na uvedenou emailovou adresu každý týden. Zaškrtnutím souhlasím s jeho zasíláním.