Ohnivý kuře zůstává ve středu nad milionem

Seriál Ohnivý kuře (Prima) zůstává středečním pořadem po 20. hodině s nejvyšší sledovaností v divácké skupině 15+. Další díl se i tentokrát dostal nad úroveň milionu diváků starších 15 let. V divácké skupině 15-54 byla celá aktualita »

René Zavoral

Šéf ČRo Zavoral získá za 2. pololetí odměnu 432 tis. Kč

Generální ředitel Českého rozhlasu (ČRo) René Zavoral dostane za druhé pololetí loňského roku odměnu 432.000 korun. Rozhodla o tom Rada ČRo. Splnil podle ní výkonové ukazatele, kterými je vyplacení odměny v plné výši podmíněno, na celá aktualita »

nivea

Digitál značky Nivea zajistí Etnetera Motion

Značka Nivea společnosti Beiersdorf si na zajištění digitální strategie, kampaně a komunikaci pro český, slovenský a maďarský trh vybrala agenturu Etnetera Motion.  Spolupráce značky s agenturou trvá už od roku 2013, nově se rozšiřuje o celá aktualita »

Filip Podstavec

Marketing Miner od Podstavce má přes 2 tis. uživatelů

Nová verze nástroje Marketing Miner z dílny Filipa Podstavce vznikla před půl rokem a v současnosti registruje více než dva tisíce českých uživatelů. „Jednoduše se snažíme zaplnit díru na trhu, která zefektivní online marketingovým specialistům proces celá aktualita »

Jiří Kánský, foto: Český rozhlas

Kánský je ředitelem ČRo HK a ČRo Pardubice

Pozici ředitele regionálního studia ČRo Hradec Králové a ČRo Pardubice bude od 1. března 2017 zastávat Jiří Kánský. Jeho jmenování do funkce schválila na svém veřejném zasedání Rada Českého rozhlasu na návrh generálního ředitele ČRo celá aktualita »

YouTube

YouTube ukončí reklamy 30s, které nelze přeskočit

Společnost Google oznámila, že od roku 2018 přestane YouTube podporovat 30vteřinové reklamy, které nelze přeskočit. “Rozhodli jsme se ukončit podporu pro 30vteřinové nepřeskočitelné reklamy a místo toho se zaměřit na formáty, které jsou lepší pro uživatele celá aktualita »

internet

ÚS: Blokování nepovolených online her není cenzurou

Ministerstvo financí může sestavovat seznam nepovolených internetových her, poskytovatelé připojení je pak musí blokovat. Ústavní soud (ÚS) ponechal v platnosti současné znění zákona o hazardních hrách, který přezkoumal na základě senátorského podnětu. Podle senátorů je celá aktualita »

ausioknihy-do-kpasy

ČRo uvádí aplikaci pro stahování audioknih

Český rozhlas (ČRo) spustil novou mobilní aplikaci Radiotéka – audioknihy do kapsy pro iOS a Android. Aplikace nabízí zdarma klasická díla i bestsellery české a světové literatury. Ke stažení poskytuje díla ze Čtenářského deníku a ve celá aktualita »

Ordinace v úterý pořadem večera s 1,4 mil.

Ordinace v růžové zahradě (Nova) dosáhla v úterním večeru sledovanosti 1,4 mil. diváků starších 15 let (podíl 34 %) a stala se jediným pořadem s vyšší než milionovou sledovaností. Sledovanost vybraných pořadů po 20. hodině, celá aktualita »

business-factory_lide

Business Factory rozšiřuje tým, je partnerem Googlu

Brněnská digitální agentura vedená Karlem Tlusťákem Business Factory rozšiřuje partnerství s Googlem, stává se klíčovým partnerem Googlu. „Klíčovou agenturou se stane agentura, která pro daný rok splní velmi přísná kvantitativní i kvalitativní kritéria a prokáže precizní celá aktualita »

Registrační formulář

Zpravodajský přehled Guru Weekly bude zasílán na uvedenou emailovou adresu každý týden. Zaškrtnutím souhlasím s jeho zasíláním.