Economia uvedla multimediální projekt Karlín

Publikováno: 10. 06. 2015

Economia ve středu vydala přílohu Hospodářských novin Karlín. Jedná se o nový multimediální projekt vytvořený v partnerství s Konsorciem pro Karlín. Projekt se skládá ze tří částí – tištěného magazínu o rozsahu 52 stran, který vychází jako příloha Hospodářských novin, eventu ve formě diskusního kulatého stolu na téma Urbanismus v Praze a videa o Karlíně.

Projekt byl podle Economie vytvořen se záměrem zviditelnit rozvoj této pražské čtvrti. „Do Karlína vkládají kreativní myšlenky architekti, stavitelé, umělci, politici i samotní obyvatelé, kteří z bývalé průmyslové čtvrti společně vytvářejí jedno z nejzábavnějších a nejzajímavějších míst k životu v Praze,“ řekl Kamil Čermák, předseda představenstva Economia.

Prodejní místa v Karlíně, kde lze Hospodářské noviny s přílohou Karlín koupit, jsou speciálně označena. Jedná se dvanáct prodejních míst a čtyři kavárny. Prodej v městské části je též podpořen čtyřmi kameloty, kteří noviny prodávají během dnešního dopoledne.

Pavel Baránek, zakladatel skupiny Santé, zdravotnictví, léka?, Praha, 25. 2. 2014

-mav-

Registrační formulář

Zpravodajský přehled Guru Weekly bude zasílán na uvedenou emailovou adresu každý týden. Zaškrtnutím souhlasím s jeho zasíláním.