Konference CIF 2017 je už příští čtvrtek 19. října

Publikováno: 09. 10. 2017

Další ročník konference o internetu Czech Internet Forum (CIF) 2017  se uskuteční už příští týden, ve čtvrtek 19. října.  Vystoupí na téměř tři desítky mediálních expertů, marketéři a další řečníci. Na návštěvníky čekají také dvě velké mediální debaty. O proměnách trhu spolu budou diskutovat zakladatel Reportéru, Robert Čásenský, a ředitelka jednoho z největších mediálních domů, Czech News Center, Libuše Šmuclerová.

Ján Simkanič pak povede diskusi o budoucnosti českých zpravodajských médií. Ke slovu se dostanou Radek Kedroň za iRozhlas.cz, Michal Půr za Info.cz, Tomáš Skřivánek za Deník.cz a Jakub Unger za Seznam Zprávy.

O tom, jak moc špatně na tom je domácí nezávislá a kritická žurnalistika a proč se rozhodl vést Nadační fond nezávislé žurnalistiky, promluví Josef Šlerka.

cif-2017

O nových výzvách v podobě živých videostreamů a dalších plánech do budoucnosti bude mluvit spoluzakladatel DVTV Jan Rozkošný.

Kompletní program konference je možné najít na webu Czech Internet Forum.

Czech Internet Forum 2017 se koná 19. října v Národním domě na Vinohradech. Registrovat se se můžete na webových stránkách konference zde.

-mav-

Registrační formulář

Zpravodajský přehled Guru Weekly bude zasílán na uvedenou emailovou adresu každý týden. Zaškrtnutím souhlasím s jeho zasíláním.