Monika Binarová přešla z Mafry do Seznam.cz

Publikováno: 05. 04. 2017

Za lifestylový obsah vytvářený v Seznam.cz nově zodpovídá Monika Binarová. Kromě toho, že povede šéfeditorku Proženy.cz, Sabinu Trnkovu, má za úkol také rozšiřovat záběr, který Seznam.cz v oblasti životního stylu a volnočasových aktivit připravuje.

Monika Binarová je dlouholetá novinářka, která se specializuje na lifestyle. Posledních deset let pracovala v MF Dnes. V redakci zastávala několik různých postů. Od zástupkyně vedoucí Ona Dnes, přes zakladatelku a vedoucí sekce Doma Dnes a následně jako vedoucí magazínů zodpovědná za Ona Dnes, Auto Dnes a Doma Dnes.

Monika Binarová, foto: Seznam.cz

Monika Binarová, foto: Seznam.cz

„Hlavním úkolem v nově vytvořené pozici šéfredaktorky Lifestylu bude pro Moniku rozvoj a rozšiřování záběru lifestyle témat, která nyní pokrýváme na Proženách. Jde o další krok potvrzující směřování společnosti Seznam.cz k silné mediální společnosti se širokým záběrem,“ komentoval Igor Kalas, ředitel obsahu v Seznam.cz.

-mav-

Registrační formulář

Zpravodajský přehled Guru Weekly bude zasílán na uvedenou emailovou adresu každý týden. Zaškrtnutím souhlasím s jeho zasíláním.