Předsedkyní představenstva Europy 2 je Ďuricová

Publikováno: 15. 12. 2016

Na základě rozhodnutí akcionářů bude od 15. prosince jmenována předsedkyní představenstva rádia Europa 2 Tatiana Ďuricová, současná generální ředitelka stanice. V pozici nahrazuje Miroslava Hrnka, který v představenstvu po více než devíti letech končí.

Předsedkyně představenstva Europy 2 Tatiana Ďuričová

Předsedkyně představenstva Europy 2 Tatiana Ďuricová

„Změna v představenstvu a dosazení generální ředitelky do této funkce je logickým krokem v rámci postupného osamostatňování slovenské Europy 2. Přeji paní ředitelce mnoho dobrých rozhodnutí a úspěchů,“ komentoval jmenování Ďuričové odstupující předseda Miroslav Hrnko.

Tatiana Ďuričová působí ve vedení Europy 2 od dubna letošního roku. V médiích se pohybuje od roku 2005, dříve pracovala jako senior group brand manager ve vydavatelství Ringier Axel Springer Slovakia.

Europa 2 se řadí v poslechovosti na Slovensku na čtvrté místo. Na Facebooku má více než 590 tisíc fanoušků, na Instagramu více než 62 tisíc followerů. Web rádia dosáhl v listopadu návštěvnosti 357 tisíc návštěvníků.

-stk-

Registrační formulář

Zpravodajský přehled Guru Weekly bude zasílán na uvedenou emailovou adresu každý týden. Zaškrtnutím souhlasím s jeho zasíláním.