TV Prima pořádá event k seriálu Ohnivý kuře

Publikováno: 08. 08. 2017

Televize Prima připravuje na neděli 13. srpna od 17 hodin na Hořejším nábřeží pražské Smíchovské náplavky ochutnávku specialit ze svého seriálu Ohnivý kuře. Návštěvníci je budou moci zkusit ve třech restauracích, cukrárně a vietnamské večerce.

Jakub Prachař, Kristýna Leichtová a Jan Dolanský.

Jakub Prachař, Kristýna Leichtová a Jan Dolanský

V průběhu odpoledne vystoupí na pódiu či budou prodávat výrobky herci seriálu Jakub Prachař, Jan Dolanský, Norbert Lichý, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Viet Anh Doan, Ivan Vodochodský a další. Akci bude moderovat Mirek Šimůnek. V průběhu odpoledne mohou návštěvníci soutěžit například o vstupenky, vyfotografovat se s herci nebo zakoupit kuchařské knihy se seriálovými recepty.

Kromě toho bude Prima na místě natáčet klip k nové seriálové písni v podání Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Františka Soukupa. Večer vystoupí kapela Jelen. Vstup na akci je zdarma. Pětina výtěžku z prodaných jídel půjde na podporu projektu Obědy pro děti. 

-stk-

Registrační formulář

Zpravodajský přehled Guru Weekly bude zasílán na uvedenou emailovou adresu každý týden. Zaškrtnutím souhlasím s jeho zasíláním.