Centrum + Atlas = Centrum Holdings

čtvrtek, 01. ledna 1970, 01:00 Internet & Mobil MediaGuru

Provozovatel spojených portálů má nové logo a jméno, značky služeb zůstávají zachované

Nástupcem společností Atlas.cz a NetCentrum, které se spojily na začátku března tohoto roku, se dnešním dnem stává společnost Centrum Holdings. Oblíbené značky služeb jako Atlas, Centrum nebo Aktuálně zůstávají pro uživatele zachované.

„Ze dvou provozovatelů netmediálních služeb vznikl během rekordně krátké doby 10 týdnů jeden, mnohem silnější.“ říká Pavel Mucha, generální ředitel Centrum Holdings, ke spojení a pokračuje: ,,Po dokončeném spojení firem dokážeme v Čechách oslovit 1 milión uživatelů internetu denně a 3,8 miliónů uživatelů měsíčně. To je síla, která může soupeřit s jinými mediálními domy.“ K hlavním změnám po spojení obou firem Pavel Mucha říká: ,,Otevíráme zcela novu kapitolu s novým symbolem, s novými týmy, novým sídlem a jasnou strategií.”

Nová společnost se chce soustředit především na to, aby návštěvníci trávili na jejích službách čím dál více času. Centrum Holdings má v úmyslu růst i prostřednictvím akvizic netmediálních firem ve střední a východní Evropě.

Základními strategickými pilíři Centrum Holdings budou komunikace, komunity a obsah. Právě tyto tři oblasti tvoří logo nové značky – barevný kruh, tvořený třemi C (3C - community, communication, content). U inzerentů se bude Centrum Holdings nadále soustředit na nabízení efektivního zásahu prostřednictvím mediální reklamy, AdFoxu a katalogových služeb, propojených s vyhledáváním.

Zástupci Centrum Holdings představili také dva nové weby. Zcela nový korporátní web společnosti na adrese www.centrumholdings.com, který je určen především odborné veřejnosti a médiím. Nový web mají také vývojáři společnosti, a to na adrese www.stdout.cz.

Centrum Holdings se již brzy sestěhuje do nového sídla na adrese Centrum Holdings, Jankovcova 1037/49 v Praze 7.

Top management Centrum Holdings tvoří generální ředitel Pavel Mucha, finanční ředitel Pavel Doležal, ředitel pro inzerci Radovan Nesrsta, pro obsah Jakub Unger, pro komunitní služby Ondřej Švihálek a technický ředitel Petr Chlumský.