M.Vopavová a P.Honslová přicházejí s časopisem Kondice

pondělí, 30. května 2011, 16:22 Aktuality MediaGuru

Časopis Kondice vydavatelství Easy Publishing je novým společným projektem Mirky Vopavové a Patricie Honslové. Jako ředitelka redakcí a ředitelka marketingu uvedly v rámci vydavatelství Hachette Filipacchi 2000 postupně na trh tři časopisy: Marianne, Marianne Bydlení a Apetit.  Nyní představují svůj celkově čtvrtý – a první samostatný – projekt: časopis Kondice. Ten je reakcí na situaci na českém trhu: roste zájem lidí o vlastní zdraví, a s tím i ochota do něj investovat.

Šéfredaktorkou Kondice bude Lucie Frydecká, dřívější redaktorka přílohy Zdraví MF Dnes.  Časopis Kondice je lifestylovým časopisem o zdraví, kráse a vitalitě. Typickou čtenářkou Kondice je 35letá žena, která má stálého partnera, děti, a žije aktivním společenským životem. 

Nejdříve bude založen blog na Kondiceonline.cz (1. června) a současně také stránka na Facebooku, následně bude spuštěn plnohodnotný web (20. července), a teprve poté vyjde první číslo časopisu (22. září).

Tištěný náklad prvního čísla časopisu Kondice činí 20 000 výtisků, prodejní cena byla stanovena na 29,90 Kč. Hlavní distribuční sítí Kondice budou lékárny.

-mav-