Fa Men Xtreme podpořena ATL kampaní

neděle, 08. července 2012, 10:08 Aktuality MediaGuru

Značka tělové kosmetiky Fa od společnosti Henkel ČR uvedla v březnu na trh novou řadu účinných antiperspirantů Fa Men Xtreme se 72hodinovou ochranou proti pocení a tělesnému pachu. V rámci marketingové kampaně, ve které oslovuje spotřebitele prostřednictvím TV spotu, POS materiálů v prodejnách a na internetu, je nyní připravena také spotřebitelská soutěž.

Spotřebitelská soutěž o adrenalinový víkend pro muže, který se bude konat v září v rakouských Alpách, probíhá do konce července. Podmínkou účasti je zakoupení dvou libovolných produktů Fa (kromě tuhého mýdla) a registrace na facebookovém profilu značky Fa Men. Na extrémním kempu se muži mohou těšit na bohatý adrenalinový program, ve kterém nebude chybět rafting, canyoning, či skok padákem.

Podobný typ soutěže je připraven i pro ženy s novinkou Fa Sport Double Power, kde se bude soutěžit o aktivní víkend plný sportovních aktivit a relaxace. Stačí zakoupit dva libovolné produkty Fa (kromě tuhého mýdla) a zaregistrovat se na internetových stránkách značky Fa www.cz.fa.com.

-kch-