RF Hobby proti Baueru? Připravuje Svět na dlani…

pondělí, 17. září 2012, 07:32 Tisk MediaGuru

Nový populárně naučný magazín připravuje RF Hobby. Připomíná nedávno zahájený titul Bauer Media.

Nový měsíčník Svět na dlani z produkce vydavatelství RF Hobby by se měl nejpozději na začátku října objevit v prodeji. Půjde tak o další titul vydavatelství, který rozšíří rodinu časopisů 21. Století a bude dalším zástupcem vydavatelství v segmentu populárně naučných titulů. Právě populárně naučné magazíny jsou hlavní oblastí zájmu RF Hobby.

Z informací, které vydavatelství zveřejnilo prostřednictvím promo inzerátů na podporu nového titulu, vyplývá, že nový magazín se chce zabývat tématy, které se především týkají světa a přírody (sopky, vesmír, vodní živočichové, záhadné stavby), fungování lidského těla či dalšího čtení „plného ponaučení“. Rozsah časopisu by měl představovat až 100 stran a s podtitulem „Konečně časopis, který vás bude bavit“ chce čtenáře na svou stranu získat i velmi nízkou prodejní cenou 19,90 Kč.

Svým zaměřením tak chystaný titul připomíná nový časopis, který na konci letošního srpna na trh uvedlo vydavatelství Bauer Media. Jeho nový měsíčník Svět objevů se obsahově věnuje právě zejména tématům věda, vesmír, člověk, civilizace či příroda. Jde o vůbec první titul Bauer Media v segmentu populárně naučných titulů. Svět objevů se prodává za 49 Kč.

Připravovaný měsíčník RF Hobby je navíc novince od Bauer Media podobný i zpracováním titulní strany, např. způsobem zalomení spodní lišty. Pokud se tedy RF Hobby rozhodlo strhnout zájemce o danou tematiku na svoji stranu, jde do soutěže s titulem levnějším o 30 Kč...

-mav-