Smlouva s Czech Regio má pomoci krajským TV

čtvrtek, 13. června 2013, 07:02 Aktuality MediaGuru

Představenstvo Asociace krajských televizí (AKTV) projednalo na svém pondělním zasedání mj. uzavření smlouvy se společností Czech Regio TV na poskytování servisních služeb, analytického zázemí a obchodní podpory pro členy AKTV.

Představenstvo ve složení  Alois Valtr (předseda představenstva), Martin Kindernay a Jaroslav Korytář (místopředsedové představenstva) považuje uzavření smlouvy s Czech Regio TV za důležitý krok, který má zefektivnit činnost AKTV, zejména ve vztahu k Asociaci televizních organizací (ATO) a také má posílit výzkumnou a informační bázi AKTV.

Czech Regio TV letos založili předseda AKTV a vlastník multiregionálních televizí JTV a ZAK Alois Valtr společně s bývalým ředitelem výzkumu Interpublic Group Ondřejem Novákem.

AKTV chce svoji činnost posílit tak, aby se stala důležitým subjektem na televizním trhu, hájícím zájmy silných multiregionálních televizí.

Asociace krajských televizí (AKTV) byla založena v únoru 2012, jejími členy jsou v současné době multiregionální, terestricky vysílající televizní stanice V1 – Východočeská televize, TV Polar, ZAK TV, JTV – Jihočeská televize a televize Metropol.

-mav-