Čepický a Petroušková založili PR agenturu I´m PR

středa, 26. srpna 2015, 06:50 PR MediaGuru

Bývalí novináři Mirek Čepický a Aneta Petroušková zahájili vlastní PR agenturu.

Mirek Čepický, bývalý ředitel korporátní komunikace Vodafonu, a Aneta Petroušková, bývalá lifestylová novinářka, začali nabízet firmám PR služby. Pod názvem I´m PR zajišťují všechny činnosti spojené s komunikací klientů s využitím svých zkušeností z médií, agentury i korporátní komunikace.

„Jdeme do toho se záměrem odvádět co nejlepší práci, což si nejlépe ohlídáme tak, že ji budeme dělat osobně. Plánujeme fungovat s minimálními náklady na náš provoz a s hlavním zaměřením na výsledky,“ říká Mirek Čepický. „Rádi bychom pracovali pro klienty, kteří hledají dlouhodobou spolupráci, jsou ochotni se na PR aktivitách podílet, a kteří mají důvěru v náš úsudek a zkušenosti,“ dodává Aneta Petroušková.

Mirek Čepický poslední tři roky pracoval jako ředitel korporátní komunikace Vodafonu, kde měl na starost PR tým, interní komunikaci a společenskou odpovědnost. Předtím byl tiskový mluvčí stejného operátora, s nímž se pracovně spojil celkem na osm let. Dříve dva roky působil jako redaktor Hospodářských novin, pak vedl ekonomickou redakci Aktuálně.cz a byl také PR manažerem a tiskovým mluvčím portálu Centrum.cz. Hned po VŠE, kde vystudoval veřejnou správu a ekonomickou žurnalistiku, pracoval rok ve finančním oddělení společnosti Nestlé Česko. 

Aneta Petroušková pracovala téměr deset let jako lifestylová redaktorka a editorka (Cosmopolitan, Marie Claire, Maminka), mezitím působila v PR agentuře AC&C; od jara 2014 je píáristkou na volné noze. Vystudovala VŠE, obor mezinárodní obchod a ekonomická žurnalistika.

I´m PR aktuálně pracuje pro klienty Bubble, Esselte, M-ocean, Oftum a Unica.

-mav-