Krušovice mají Čvančarovou, využijí 360° videa

pondělí, 11. dubna 2016, 13:59 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pivní značka Krušovice spouští od 11. dubna novou hokejovou kampaň, která poběží u příležitosti 80. mistrovství světa v ledním hokeji, začínající 6. května v Moskvě a Petrohradu. I nadále značka pokračuje s konceptem Krále, který nyní představí svou Královnu, v podání herečky Jitky Čvančarové. Cílem komunikace je vyvrátit mýtus, že hokej je pouze mužskou záležitostí.

Kampaň bude k vidění v televizi a na internetu, kde bude k vidění kromě výsledného reklamního spotu i 360° videa, dokumentující z pohledu Krále samotné natáčení. „Při vymýšlení komunikace jsme se snažili přijít na uživatelsky zajímavý obsah. Věřím, že se nám ho díky kombinaci 360° videa spolu s pohledem do zákulisí natáčení televizní reklamy podařilo najít,“ říká marketingový manažer značky Krušovice Jiří Coufal. Formát 360° videa bude poprvé použit jako promovaný online spot formou Preroll videí na YouTube. Kromě hlavních představitelů uvidí diváci další herce, kompars a celý štáb, uslyší i režisérské pokyny Tomáše Řehořka.

Tvůrci videí dovnitř ukryli i další postavy, které se v televizní reklamě nevyskytují – například českého panovníka Rudolfa II., který povýšil pivovar Krušovice na Královský pivovar, dvojníka hlavního hrdiny, zamilovanou fanynku či finského fanouška.

Kampaň připravila agentura VCCP. Produkci zajistila společnost Armada Films.

-stk-