E-Commerce forum bude letos o inovacích i expanzi

čtvrtek, 18. května 2017, 00:06 Aktuality MediaGuru

Jubilejní 10. ročník konference E-Commerce forum se letos koná 1. a 2. června v Hotelu Sladovna v Černé Hoře na Moravě. S podtitulem „Inovace v e-commerce“ se zaměří nejen na aktuální trendy v oblasti, ale i na situaci e-commerce trhu ve vybraných zemích, na možnosti expanze e-shopů do zahraničí nebo na cesty, jak vybudovat online obchod jako silnou a sebevědomou značku. Pořadatelem letošního ročníku konference je spolu s asociací ADMEZ a agenturou Dark Side také Zásilkovna.

ecf-630x230

Dvoudenní konference je rozdělena na společnou část a program, ze kterého si účastníci mohou vybrat „à la carte“. První konferenční den, CEE Summit, tvoří přednášky a diskuzní panely se zahraničními hosty ze Slovenska, Německa, Rumunska nebo Maďarska. Druhý konferenční den nazvaný „E-commerce praxe“ bude probíhat ve třech paralelních programových liniích a jeho náplní budou workshopy a panelové diskuze.

Na letošním E-commerce foru se představí více než dvě desítky řečníků. Marius Lazarescu, ředitel Google Engage Platinum agentury Today’s, promluví o rumunském e-commerce trhu. Jaroslav Chrapko, CEO Dedoles, ukáže, jak přistupovat k marketingovému mixu při expanzi, a Josef Dvorský, výkonný ředitel SAEC, pohovoří o trendech na slovenském trhu. Německému e-commerce trhu se bude věnovat Michael Nitsche z univerzity v Lipsku, který kromě akademické půdy působí i v Händlerbund – největší asociaci online obchodu v Evropě. Katrin Varga, marketingová manažerka Regiotoy z Maďarska poradí, jak s e-shopem dosáhnout 200% růstu každý rok, a Ondřej Klega z Acomware pro změnu pohovoří o budování značky v případě online obchodů.

Více informací o konferenci naleznete zde.

-stk-