Triad nabízí messenger boty jako samostatnou službu

úterý, 13. června 2017, 15:37 Aktuality MediaGuru

mmsbotAgentura Triad Advertising se rozhodla nabízet messenger boty jako samostatnou službu. „Messenger boti jsou budoucnost přímé komunikace, což jsme si úspěšně vyzkoušeli na několika kampaních. A nyní jsme se rozhodli nově nabyté zkušenosti předat dál. Proto přicházíme s novou službou, která firmám pomůže tento nový digitální trend využít samostatně, nebo jako součást jejich kampaní,“ říká Petra Jankovičová, managing director Triad Advertising.

Na nové stránce TriadBots.cz nabízí Triad informace o messenger botech, jejich výhody, funkce, možnosti a další. Zájemci si zde mohou ověřit, zda je pro jejich značku toto řešení vůbec vhodné. „Boti mají obrovskou výhodu v tom, že s lidmi mluví přirozeným jazykem, a ne formou otravných formulářů. Velké firmy, jako je například aerolinka KLM, už pochopily, že automatizací se dají ušetřit nemalé prostředky i zbytečné lidské chyby. Boti ale mohou úplně stejně pomoci i menším firmám. Důkazem toho je například fakt, že sociální síť Facebook některé nejzákladnější automatické odpovědi typu ,odepíšeme vám v pracovní době‘ postupně implementuje přímo do rozhraní správy stránek,“ doplňuje Adam Špina, strategy&media director Triad Advertising.

Nová služba nabízí také různé typy botů. K dispozici je například prodejní SellBot, budovatel značky BrandBot či SuperBot, který umí vše co ostatní boti. V případě potřeby je možné objednat si „bota na míru“, tzv. CustomBota.

-stk-