Coca-Cola připravila kolekci drinků Coke & Roll

pátek, 28. července 2017, 11:00 Aktuality, Marketing MediaGuru

Společnost Coca-Cola HBC Česko a Slovensko v rámci své letní kampaně připravila ve spolupráci s profesionálním barmanem Tomášem Kubíčkem dvě řady drinků s názvem Coke & Roll. „Chceme našim zákazníkům nabídnout možnost vychutnat si své oblíbené nápoje v nových variacích,“ říká Jana Haščíková z marketingového oddělení společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko s tím, že základ nápoje tvoří buď Coca-Cola, nebo Kinley.

cokeroll

Sada Coke & Roll Classic obsahuje šest drinků, Coke & Roll Premium jich nabízí osm. Každý z drinků obou řad je sestaven tak, aby fungoval jak v nealkoholické variantě, tak s přidáním vybraného alkoholu. Servírovány by měly být ve speciální Coke & Roll sklenici, která má svým designem podtrhnout prémiovost.

Na podporu kampaně Coke & Roll vytvořila Coca-Cola speciální webové stránky www.cokeandroll.com, kde zákazníkům představuje hlavní myšlenku projektu i jednotlivé drinky a jejich receptury. U každého z nich je navíc k dispozici video s detailním postupem přípravy. Komunikaci Coke & Roll u partnerských podniků podpoří Coca-Cola svými speciálními Coke & Roll sklenicemi a dalšími propagačními materiály.

-stk-