Captain Morgan má limitovanou edici s šesti etiketami

pátek, 17. května 2019, 10:40 Aktuality, Marketing MediaGuru

Rum Captain Morgan Spiced Gold přichází s limitovanou edicí a uvádí na trh šest etiket s přezdívkami k osobnosti kapitána. Pro každou vybral ambasadora.

Zdroj: Stock Plzeň-Božkov

Zdroj: Stock Plzeň-Božkov

Rum Captain Morgan Spiced Gold z portfolia společnosti Stock Plzeň-Božkov uvádí na trh limitovanou edici šesti etiket s přezdívkami Parťák, Srdcař, Showman, Řízek, Cool a Bavič. Názvy lahví limitované edice odrážejí claim značky Captain Morgan „Žij jako kapitán“.

Každá etiketa s přezdívkou má svého ambasadora. Řízek - Kuba Ryba, zpěvák, textař, skladatel a frontman kapely Rybičky 48, Srdcař - Martina Fialková, účastnice Robinsonova ostrova 2, Cool - Anet Antošová, tanečnice, choreografka, královna českého twerku, Parťák - DJ Roxtar,  DJ, hudební producent a DJ na Evropa 2, Showman - Tomáš Kraus, reportér, moderátor, DJ, PR, Bavič - Hank Beefovsky, raper, textař, hudební producent, člen hudební skupiny ATMO music.

Portfolio společnosti Stock Plzeň – Božkov zahrnuje vedle vlastních značek Božkov, Amundsen a Pražská vodka i řadu dalších, které firma dováží, kromě rumu Captain Morgan, je to třeba skotská whisky Johnnie Walker, krémový likér Baileys, bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další.

-zue-