Vasky představí 360° kampaň i spolupráci s Preciosou

pátek, 24. září 2021, 00:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka Vasky ukazuje v kampani, že ševcovina je jako orchestr. Zároveň připravuje spolupráci s Preciosou.

Z reklamního spotu značky Vasky, zdroj: Vasky

Z reklamního spotu značky Vasky, zdroj: Vasky

Vasky spouští podzimní reklamní kampaň s názvem Umění poctivé ševcoviny“, v níž je ševcovina přirovnána ke sladěnému orchestru. K vidění bude v televizi, poprvé využije obuvnická značka také venkovní reklamu v Praze a Brně. V plánu jsou také zcela nové kolekce a spolupráce s dalšími českými firmami, jako je Preciosa. 

„Každý krok výroby bot má své opodstatnění a dohromady tvoří umělecké dílo. Protože se nám minulý rok televizní reklama osvědčila, rozhodli jsme se pro ni i letos. Cílem celé 360° kampaně je rozšířit naši cílovou skupinu a zvýšit povědomí o značce,” vysvětluje Kamila Frolíková, marketingová ředitelka Vasek.  

Reklamní spot značky Vasky

U příležitosti 88. výročí Klubu Absolventů Baťovy školy práce značka Vasky připravila také limitovanou edici Hillside ABŠ 88, která má být ztělesněním umění ze Zlína. Tato limitovaná kolekce farmářek v modré kůži se znakem Absolventů Baťovy školy práce je dostupná ve velikostech 35 až 48 a je v prodeji pouze šest dní, a to do 26. září. 

Kromě toho se spojuje také se sklářskou značkou Preciosa, jež přichází s inovací – křišťálem Spike Cone, který je možné aplikovat na různé předměty včetně bot. „Jsme vděční, že si Preciosa pro prezentaci svého nového produktu vybrala právě Vasky a společně můžeme světu prezentovat nový křišťál na třech modelech sliponů Leny,” popisuje Václav Staněk, zakladatel Vasek. 

Ukázka spolupráce značek Vasky a Preciosa, zdroj: Vasky

Ukázka spolupráce značek Vasky a Preciosa, zdroj: Vasky

Ve spolupráci s Preciosou značka vytvořila ještě další dva páry farmářek, které má v plánu v tomto roce vydražit a výtěžek věnovat na dobrou věc. První společná kolekce dostupná i pro zákazníky by měla vyjít v první půlce příštího roku.

-stk-