Kampaň De´Longhi s Pittem se objevila i na Signal Festivalu

pondělí, 25. října 2021, 07:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

S aktuální kampaní kávovarů De´Longhi se mohli setkat i návštěvníci Signal Festivalu.

Prezentace De´Longhi na Signal Festivalu, zdroj: Jan Emler

Prezentace De´Longhi na Signal Festivalu, zdroj: Jan Emler

Značka domácích kávovarů De´Longhi se v rámci své první globální kampaně, ve které se spojila s hercem Bradem Pittem, prezentovala i na Signal Festivalu. Zde ve spolupráci s agenturami Fuse, PHD a Mediaplus Prague připravila uměleckou instalaci a také stánek s kávovary.

Spot s Bradem Pittem byl na festivalu promítán na devíti projekčních plochách. Poskládány byly v různých hloubkách tak, že se pozorovateli z jediného úhlu odkryl kompletní obsah, který byl ostatním kolemjdoucím skrytý.

„S agenturou jsme hledali nevšední způsoby, jak se z televizních obrazovek dostat přímo k našim zákazníkům. Signal Festival byl ideální pro propojení dvou ‚světů’ – umělecké instalace, kde se promítal televizní spot s ambasadorem značky Bradem Pittem, a stánku s kávovary, kde promotéři v pauzách mezi promítáním nabízeli kávu a zákazníci měli možnost si kávovar vyzkoušet a prohlédnout,“ přiblížila Klára Neugebauerová, Brand Manager De'Longhi pro ČR a Slovensko. Značka je podle jejích slov ráda, že mohla být součástí festivalu a měla možnost přispět ke kulturnímu rozvoji. 

Prezentace De´Longhi, zdroj: Signal Festival, zdroj: Jan Emler

Prezentace De´Longhi, zdroj: Signal Festival, zdroj: Jan Emler

Instalace byla součástí 360stupňové kampaně v TV, onlinu, mobilních formátech i aplikacích. Do kampaně byla zapojena i ambientní řešení. Kampaň má upevnit pozici De'Longhi jako lídra v oblasti kávy a zvýraznit prémiovost značky.

Podle předběžných odhadů zavítaly na letošní Signal Festival stovky tisíc lidí a festivalovou aplikaci si stáhlo kolem půl milionu lidí. Návštěvnost byla vyšší než v roce 2019, tedy před příchodem pandemie covid-19.

-mav-