Autor textu Kateřina Straková
Česká spořitelna, jeden z partnerů Českého olympijského týmu, spustila svou olympijskou aktivaci „Držíme palečky“, v níž chce propojit fanoušky s olympioniky. Aktivace je napojena na dlouhodobý komunikační koncept společnosti „Palečkovi“, s nímž komunikuje od loňského roku.
Projekt bude probíhat zejména v digitálním prostředí - na FB profilu a na webové stránce www.drzimepalecky.cz, kde budou k dispozici informace o sportovcích, zpravodajství z Ria i osobní vzkazy sportovců. Společným jmenovatelem bude fandění a podpora v olympijském období. „Nechceme, aby si lidé jen četli informace, ale aby se mohli zapojit a fandit. Proto například fotografie a videa s hashtagem #drzimepalecky nasdílíme na obou profilech, v našich pobočkách, v českém domě v Riu a olympijském parku Rio Lipno,“ popisuje Lukáš Burda, manažer digitální komunikace České spořitelny. Možné také bude stáhnout si aplikaci pro iOS a Android s emotikony s Palečkovou rodinou a olympioniky, vytvořit v ní půjde i vlastní fandící fotografii.

Hlavními ambasadory projektu je Zuzana Hejnová, Jaroslav Kulhavý, Jiří Prskavec, Mirka Knapková a Barbora Špotáková. Ti natočili spot s výzvou o pomoc a podporu fanoušků, který bude k vidění nejen online, ale i v televizi.
Na přípravě kampaně se podílela agentura Concept One. Spot natočil režisér Martin Holub v produkci společnosti Sunny Jim & Friends.
V olympijském parku Rio Lipno bude mít Česká spořitelna fanzónu, jejíž součástí bude rodina Palečků a obří skluzavka.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Bezrealitky v kampani ukazují, že prodej nemovitosti zvládnou majitelé
i bez makléře. Reklamní spot byl vytvořený kompletně pomocí nástrojů
umělé inteligence.
Oneplay uvede true crime sérii o případu Ondreje Riga. Dokument se zaměří
na vyšetřování, které změnilo kriminalistiku.
Netflix ve druhém čtvrtletí zvýšil tržby i zik. pro třetí kvartál
letošního roku ale očekává výsledky nižší, než předpokládali
analytici.