Autor textu Kateřina Straková
Začátkem února představila ČSOB novou kampaň s mottem: „Kdo šetří, má za tři… Investujte a spořte se zvýhodněným úrokem“. Podpořit s ní chce produkt Duo Profit, jenž v sobě kombinuje investování do podílového fondu a výhody spořicího účtu.
Kampaní chce ČSOB přilákat nové investory, v jejich očích investování „polidštit“ a odstranit bariéry, které investování brání. Cílí na bonitnější klienty i neklienty s alespoň středoškolským vzděláním ve věku 35 až 45 let, žijících ve městě. Kampaň bude k vidění v outdooru, v tisku formou advertorialů a na internetu.
Doplní ji plakáty ve výlohách poboček a letáky. Souběžně bude probíhat i kampaň na Era duo profit v Era finančních centrech a pobočkách Poštovní spořitelny.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Třetí řada reality show Zrádci startuje na Prima+ ve středu 16. září a o čtyři dny později, 20. září, na TV Prima.
Na nově vytvořenou pozici Digital & Growth Director v agentuře
Mindsquared nastupuje Adam Chudárek, který bude odpovídat za rozvoj
digitálních služeb, využití AI nástrojů a propojení digitálních,
mediálních a strategických aktivit agentury.
Do čela marketingu a komunikace Letiště Praha se Marek Zeman postaví od
1. září.