Autor textu Kateřina Straková
Začátkem února představila ČSOB novou kampaň s mottem: „Kdo šetří, má za tři… Investujte a spořte se zvýhodněným úrokem“. Podpořit s ní chce produkt Duo Profit, jenž v sobě kombinuje investování do podílového fondu a výhody spořicího účtu.
Kampaní chce ČSOB přilákat nové investory, v jejich očích investování „polidštit“ a odstranit bariéry, které investování brání. Cílí na bonitnější klienty i neklienty s alespoň středoškolským vzděláním ve věku 35 až 45 let, žijících ve městě. Kampaň bude k vidění v outdooru, v tisku formou advertorialů a na internetu.
Doplní ji plakáty ve výlohách poboček a letáky. Souběžně bude probíhat i kampaň na Era duo profit v Era finančních centrech a pobočkách Poštovní spořitelny.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
YouTube rozšiřuje nástroje pro rodiče a dospívající uživatele. Nové
funkce mají umožnit lépe regulovat sledování krátkých videí,
zpřehlednit správu dětských účtů a upravit pravidla pro doporučování
obsahu.
Flexi od Kooperativy staví svou digitální kampaň na krátkých rozhovorech
dětí s prarodiči.
Nová kampaň značky české kimchi Beavia „Tak si mě vem!” startuje
15. ledna.