Tvoje tvář má známý hlas

Tvoje tvář pořadem soboty s více než milionem

Reality show Tvoje tvář má známý hlas (Nova) se stala nejsledovanějším pořadem sobotního večera a i celého dne. Sledovalo ji více než milion diváků starších 15 let při podílu 31 %. V mladší skupině 15-54 celá aktualita »

Petr Kollarčík

Do agentury Brainz VR přišel Petr Kollarčík

Do kreativního týmu agentury Brainz VR přichází Petr Kollarčík. Zaměří se na ilustraci, motion design nebo 3D modeling u projektů pro Škoda Auto a CzechTourism. Petr Kollarčík dříve působil v týmu Nomad design, ale i celá aktualita »

První republika II, foto: Česká televize.

První republika vítězem v 15+, Kameňák u mladších

Nejsledovanějším pátečním pořadem po 20. hodině se opět stal seriál První republika (ČT1). Další díl sledovalo 879 tisíc diváků starších 15 let. V mladší skupině 15-54 dosáhla nejlepšího výsledku komedie Kameňák 2 (Nova). Sledovanost vybraných celá aktualita »

sluzbaofo

Vstup do ČR podpoří čínská značka ofo kampaní

Původem čínská značka ofo, jež se specializuje na bikesharing neboli sdílení kol, vstupuje na český trh. Se svou službou startuje v Praze, kde má podporu Městské části Praha 7, zájem však projevily i jiné městské části. celá aktualita »

spolecna_1-003

ČOV chce kampaní přilákat mladé lidi ke sportu

Český olympijský výbor (ČOV) od poloviny září komunikuje kampaní, s níž chce podpořit nejen svou značku Czech team, ale i sport jako takový. Cílem je ke sportu přilákat zejména mladé lidi. „Chceme je inspirovat, připomenout pozitivní celá aktualita »

ceska-miss

Regionální televize.cz odvysílá finále České Miss

Přímý přenos z finálového galavečera národní soutěže krásy Česká Miss 2017, který se odehraje tuto sobotu 23. září od 20 hodin v brněnské DRFG aréně, odvysílá regionalnitelevize.cz. Ta bude jedinou televizí, která bude živě finále celá aktualita »

maserati

Maserati chce v Česku narovnat vnímání značky

Automobilová italská značka Maserati pořádá v prostorách obchodního centra Arkády Pankrác výstavu „V zajetí Maserati“, na níž veřejnosti představuje své historické i současné modely, včetně letošní novinky Maserati Ghibli MY18.  Výstavou v obchodním centru se celá aktualita »

Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel, foto: FTV Prima

TV Prima odvysílá tři předvolební Partie

Televize Prima připravuje tři předvolební nedělní Partie. Speciální vydání bude vysílat vždy od 11.00, a to v neděli 1. 10., 8. 10. a 15. 10. V každém vydání budou vždy tři zástupci kandidujících politických stran celá aktualita »

sal-4dx-cinema-city

Cinema City otevře první Megaplex v ČR

Společnost Cinema City, která provozuje v České republice třináct multikin, otevře 11. října v rámci pražského obchodního centra Chodov svůj první Megaplex.  „Megaplex je u nás zcela nový pojem, kterým posouváme zážitek z návštěvy kina na novou celá aktualita »

Ordinace v ruzove zahrade 2_73

Ordinace zůstala ve čtvrtek nad hranicí 1,1 mil.

Seriál Ordinace v růžové zahradě (Nova) zůstal i ve čtvrtek na úrovni přesahující 1,1 mil. diváků starších 15 let (podíl 29 %) a stal se pořadem večera po 20. hodině. Dosáhl i nejvyššího výsledku v celá aktualita »

Registrační formulář

Zpravodajský přehled Guru Weekly bude zasílán na uvedenou emailovou adresu každý týden. Zaškrtnutím souhlasím s jeho zasíláním.