Autor textu Kateřina Straková
Asociace komunikačních agentur (AKA) oficiálně oznámila celé své nové vedení. Jak už jsme informovali, výkonným ředitelem AKA se od 1. ledna 2016 stane Marek Hlavica. Na nově vytvořenou funkci výkonné manažerky byla zvolena Radka Spiesová, která doposud působila v roli výkonné manažerky sekce digitálních agentur. Oba nahradí ve funkci Michala Charváta, který po roce působení v AKA končí.

Nové uspořádání odpovídá záměrům a cílům AKA, která se chce stát agilnější organizací než v minulosti. V pracovních skupinách vznikají projekty, které vyžadují podporu aparátu. Navíc se AKA hodlá více angažovat i při formování legislativního prostředí a nabídnout nové služby nejen členům asociace.
„Rok 2015 pro AKA znamenal zásadní zkušenost při formování nové vize asociace. Při práci na projektech jako Férový tendr nebo Metodika ZVZ jsme definovali nároky na profesionální aparát AKA a s ohledem na ně pak hledali vhodné kandidáty na nově vytvořené pozice,“ říká prezident AKA Jan Binar.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Nejsledovanějším pořadem po 20. hodině v divácké skupině starší
15 let byla v pátek opět Všechnopárty. Následovala komedie Slunce, seno,
jahody, která zároveň oslovila nejvíce diváků ve skupině 15–54.
# Aktuality # Marketing # Reklama
Lagardère Travel Retail přenáší svůj koncept „Letím v klidu.
#letímzPrahy“ přímo do prostředí Letiště Václava Havla Praha. Chce
proměnit čekání na let v klidnější a příjemnější součást
začátku dovolené.
Festivalová sezóna láká nejen fanoušky hudby. Značky sází na spojení
s Metronome i Valašským špalíčkem.