Autor textu MediaGuru
Hlavní manažeři televizní skupiny CME získali od července vylepšené
pracovní smlouvy.
Od 1. července 2016 vstoupily v platnost upravené pracovní smlouvy obou generálních ředitelů společnosti CME, majitele televizní skupiny Nova. Michaelu Del Ninovi a Christophu Mainuschovi, který je zároveň generálním ředitelem Novy, mírně mění podmínky jejich kontraktu.
V nové smlouvě akcionáři CME vyměřují oběma roční plat s účinností od 1.1. 2016 ve výši 850 tis. USD (dosud 800 tis. USD). O případných odměnách rozhoduje výbor představenstva firmy. Manažerům smlouva zajišťuje možnost získat bonus na základě stanovených cílů odpovídající sto procentům ročního platu, přičemž jeho maximum je stanoveno na úroveň 200 % ročního platu.
Michael Del Nin a Christoph Mainusch od svého nástupu do funkce v září 2013 plní stanovené cíle maximálně. I za loňský rok udělili akcionáři CME oběma manažerům odměnu ve výši dvojnásobku jejich platu (1,6 mil. USD) plus další odměny v akciovém kapitálu. Celkový honorář za loňský rok představuje společně s ročním platem v případě Michaela Del Nina částku ve výši 4,345 mil. USD a v případě Christopha Mainusche částku 4,319 mil. USD (cca 105 mil. Kč).
-mav-
Autor textu MediaGuru
Podle Asociace producentů v audiovizi (APA) pomohly zvýšené pobídky
vrátit do Česka zahraniční produkci, obavy ale vyvolává jak zastavení
příjmu nových žádostí, tak vládní návrh na zrušení
koncesionářských poplatků pro ČT.
Pořadem sobotního večera po 20:00 se v divácké skupině starší 15 let
stala talkshow Všechnopárty před Zázraky přírody. ve skupině 15–54 byla
nejsledovanější měl nejvyšší sledovanost film Šifra mistra Leonarda.
Aktualizováno # Aktuality # TV & video
Letošní festivalovou znělku režíroval Ivan Zachariáš, do hlavní role
obsadil herce Stellana Skarsgårda.