AI Restart: Pohled do budoucnosti marketingu

Akce již proběhla 15. 02. 2024

Celodenní konference zaměřená na propojení umělé inteligence s oblastí marketingu nabídne dvanáct přednášek.

Zdroj: Taste

Zdroj: Taste

AI Restart je celodenní konference zaměřená na propojení umělé inteligence s oblastí marketingu. Akce se uskuteční ve čtvrtek 15. února 2024 v prostorách pražského kina Lucerna. Konference AI Restart přináší dvanáct odborných přednášek. Je určen pro marketingové manažery, specialisty, online marketéry, agenturní i freelance konzultanty a majitele menších či středních firem. Konferenci pořádá digitální agentura Taste.

Na úvod konference vystoupí Lukáš Benzl, ředitel České asociace umělé inteligence, která sdružuje více než stovku firemních členů s cílem podpořit rozvoj umělé inteligence v České republice. Automatizaci se bude na konferenci věnovat Lukáš Kostka, Vojtěch Dlouhý, Lucie a Lukáš Koneční. Alexander Bruna poradí, jak pomocí AI posunout produktivitu a Jan Slavík se zaměří na zefektivnění práce projektových manažerů. Účastníci získají také cenné rady, jak pracovat s nejčastěji používaným nástrojem, tedy ChatGPT. Tři klíče k jeho ovládnutí odhalí David Grudl, spisovatel programů a bloger.

Praktické příklady z praxe vystřídají i hlubší otázky. Například jakou hodnotu mají informace v době, kdy zdrojem, tvůrcem i jejich šiřitelem může být díky AI každý z nás. Téma (ne)reálných informací otevře Roman Číhalík, který má 20 let zkušeností v reklamním oboru, je předsedou spolku Nelež, Creative Strategist v agentuře Taste a Creative Director v agentuře Symbio. V neposlední řadě přinese AI Restart i podněty pro využití v LinkedIn brandingu v podobě přednášky od José Kadlece, spoluzakladatele holdingu společností GoodCall, Recruitment Academy a Datacruit ATS.

Kromě sdílení výhod umělé inteligence se konference nezapomene věnovat ani určitým rizikům a obavám spojeným s jejím využitím. Právním otázkám se bude věnovat Petra Stupková, advokátka se specializací na právní poradenství v oblasti e-commerce, online marketingu a IT.

Registrace a detailní informace jsou k dispozici na www.airestart.cz