E-commerce & Digital Summit o digitální revoluci

Akce již proběhla 09. 04. 2024

O kybernetické bezpečnosti, digitalizaci nebo umělá inteligenci se bude mluvit na letošní konferenci International E-commerce & Digital Summit.

Zdroj: Czech News Center

Zdroj: Czech News Center

Kybernetická bezpečnost, Digitalizace vs. spotřebitel nebo Umělá inteligence a digitální technologie. To jsou hlavní témata 5. ročníku konference International E-commerce & Digital Summit 2024, která odstartuje 9. dubna v prostorách Lobkowiczkého paláce na Pražském hradě.

Tento rok se summit, který opět organizuje e15, koná pod heslem Přetváření světa digitálními technologiemi. „V dnešní době, kdy technologické firmy vládnou světu a jejich zisky dosahují nevídaných výšin, je nezbytné pochopit, jaký vliv mají digitální technologie na naše každodenní životy a budoucnost naší společnosti. I přes zdánlivou všudypřítomnost těchto témat zůstávají mnohé aspekty digitální transformace veřejností přehlíženy. Naše konference se zaměří právě na tyto klíčové otázky,“ říká Nikita Poljakov, šéfredaktor e15.

Řečníci

  • Toomas Hendrik Ilves, bývalý estonský prezident, pod jehož vedením se Estonsko stalo jednou z nejvyspělejších digitálních zemí světa.
  • Richard Kadlčák, zvláštní zmocněnec pro kybernetickou bezpečnost a ředitel odboru kybernetické bezpečnosti Ministerstva zahraničních věcí, bude sdílet své  pohledy na budoucnost digitálních technologií a kybernetické bezpečnosti.
  • Vystoupí i Jan Žák, CEO Česká lékárna holding (Dr. Max); Matthias Frechen, CCO Allegro; Jakub Ouhrabka, CEO Comgate nebo Jakub Ludvík, ředitel bezpečnosti společnosti T-mobile a viceprezident České asociace bezpečnostních manažerů.
  • O své zkušenosti se podělí i b, který působí v Praze v Palo Alto Networks jako Senior Systems Engineering Manager a je zodpovědný za technickou organizaci předprodeje v zemích střední Evropy.
  • Mezi významnými hosty, kteří na summitu dále vystoupí, budou například Pavel Telička, bývalý eurokomisař a místopředseda Evropského parlamentu nebo Sara Polak, která vystudovala archeologii a antropologii na University of Oxford. V Česku popularizuje umělou inteligenci, je  zastánkyní multioborovosti a vede nebo je součástí několika technologických projektů.  

Veškeré informace najdete na https://www.ecommercesummit.cz/