Konference a veletrh Reshoper ukáže, jak růst s e-shopem

Akce již proběhla 17. 05. 2023

Jak vydělávat v roce 2023, když e-commerce trh prochází turbulentním obdobím? Odpovědi bude hledat konference a veletrh Reshoper.

Ilustrační foto, zdroj: Reshoper

Ilustrační foto, zdroj: Reshoper

Jak vydělávat v roce 2023, když e-commerce trh prochází turbulentním obdobím? Odpověď nabízí průzkum mezi více než 600 českými i slovenskými e-shopy, který je součástí letošní Reshoper konference. Jeho cílem je nejen přiblížit témata, která nejvíce rezonují mezi majiteli e-shopů, ale i nabídnout pohled pod pokličku úspěchu v e-commerce. Uskuteční se 17. května v PVA Expo Letňany.

Na konferenci zazní dalších devět přednášek, ve kterých se účastníci dozví, jak zákaznická péče a chytře nastavené procesy mohou posunout e-shop vpřed. Nebo jak ušetřit peníze díky automatizaci, proč se zaměřit na zefektivnění práce se zákaznickou databází, jaký potenciál má umělá inteligence nebo jak na optimalizaci celého nákupního procesu tak, aby konverzní poměr byl maximální.

Vystoupí například Michal Pastier, Petra Nulíčková, Petr Handlíř, Petr Hajduček a další. 

Mimo konferenci bude možné navštívit i Reshoper veletrh, kde získáte přehled o nejnovějších trendech v oblasti e-commerce a vyzkoušíte si nové nástroje a služby pro růst e-shopu. Chybět nebude ani tradiční Reshoper poradenská zóna, ve které proberete zdarma, co v praxi řešíte. Mezi poradci tento rok najdete Honzu Kvasničku, Petru Dolejšovou, Honzu Bartoše a další.

Další informace najdete na webových stránkách akce.