Marketing Meeting nabídne tipy pro růst díky email marketingu

Akce již proběhla 11. 06. 2024

Konference Jak na vymazlený e-mailing představí strategie e-mail marketingu, které značkám mohou přinést miliony a zvýšit loajalitu zákazníků.

Řečníci na online setkání Marketing Meeting, zdroj: Internet Info

Řečníci na online setkání Marketing Meeting, zdroj: Internet Info

Přemýšlíte, jak zlepšit své newslettery, zvýšit objednávky a nadchnout odběratele? Odpověď přinese červnové online setkání, kde marketingoví experti představí strategie a inovace e-mail marketingu. Akce Marketing Meeting: Jak na vymazlený e-mailing, proběhne 11. června online.

Na programu:

  • Grizly: Tajné ingredience e-mailového úspěchu, který vede k 15% růst obratu s marketingovým ředitelem Petrem Miklíkem.
  • Top 10 strategií e-mailingu: Tipy, které vydělávají značkám jako GAP a Orsay miliony korun, od Lukáše Hertla z Autoarti.
  • Automatizace v e-mailingu: Jak zefektivnit komunikaci se zákazníky s Josefem Řezníčkem ze Včeliště. Nabídne příklady automatizací v nejznámějších nástrojích a ukázky e-mailingových trychtýřů.
  • Inovace metodikou Human-centered design: Dana Salačová odhalí, jak tato metoda pomohla optice Richter zvýšit prodeje.
  • Co se dá naučit z obsahových newsletterů: Jak mohou markeťáci čerpat inspiraci od tvůrců obsahových newsletterů, je téma pro Martina Kavku.
  • Právní úskalí e-mailingu: Advokátka Petra Dolejšová ukáže, jakým chybám bychom se měli v e-mailingových kampaních vyvarovat.

Kompletní program a profily řečníků jsou na stránkách Tuesday.cz, kde lze zakoupit i vstupenky. Ze setkání bude k dispozici samozřejmě záznam.