Na summitu GES o udržitelnosti a ESG

Akce již proběhla 27. 04. 2023

Více než 35 odborníků na udržitelnost a ESG, workshopy, přednášky, rozhovory či networking. Pražský hrad přivítá GES - Global ESG & Sustainability Summit 2023.

Zdroj: The Prague Castle Events

Zdroj: The Prague Castle Events

Přednášky více než 35 českých odborníků na udržitelnost a ESG, panelové diskuze, rozhovory s moderátory či networking – to nabídne GES - Global ESG & Sustainability Summit 2023. Uskuteční se 27. dubna v prostorách Martinického paláce na Pražském hradě. Na akci, která očekává přes 300 účastníků a více než 20 tisíc online diváků, se představí i řada přednášejících ze zahraničí.

Z českých přednášejících si diváci budou moci poslechnout například ministra životního prostředí Petra Hladíka, ministra životního Kostariky Franze Tattenbacha, Petru Hanzlíkovou z Googlu či Jakuba Skavroně z Climate Leaders. Mezi speakery se dále zástupci společností Amazon, Microsoft, Google, Penny, Furbify, Packeta či Hopi.

Účastníci budou mít v rámci akce možnost seznámit se s více než 30 startupy. Velká část bude věnována ochraně klimatu a životního prostředí ve vzdálené Kostarice, akce představí trendy pro rok 2023, nejlepší ESG strategie, zelené investice, pokřtí se kniha o putování na kole z Prahy do Tibetu aj. Pořadatelé rovněž poskytnou účastníkům z celého summitu kompletní záznam, podcasty a další materiály, které bude možné zhlédnout online.

„Na konferenci GES - Global ESG & Sustainability Summit 2023 se diváci budou moci přesvědčit o tom, jak bohatý svět udržitelnosti, budeme srovnávat co se děje v Evropě s tím, co se odehrává jinde ve světě a budeme si pokládat otázku kde se v tomto světě nachází malé Česko a kde Kostarika, která je rozlohou ještě o něco menší a nemá oporu ve formě EU fondů atd. a může se spolehnout pouze sama na sebe ,“ říká Jan Novotný, hlavní organizátor summitu.

Detailnější informace jsou k dispozici na webových stránkách akce.