Project Restart o projektovém řízení a nových trendech

Akce již proběhla 24. 04. 2024

Celodenní konference zavede účastníky konference Project Restart do hloubky projektového řízení z různých úhlů pohledu.

Ilustrační foto: Project Restart, zdroj: Taste

Ilustrační foto: Project Restart, zdroj: Taste

Digitální agentura Taste pořádá společně s Freelem třetí ročník Project Restartu, který se bude konat 24. dubna 2024 v Kině Lucerna. Celodenní konference zavede účastníky do hloubky projektového řízení z různých úhlů pohledu.

Konferenci otevřou dvě mediálně známé osobnosti Radovan Vávra a Marian Jelínek. Radovan v detailu představí principy dobrého manažera, a to od rozhodování až po delegování a motivaci týmu. Marian zase nechá účastníkům konference nahlédnout do vnitřního světa vítězů a ukáže efektní techniky, jak dosahovat co nejlepších výsledků.

Následovat bude Marie Havlíčková, SVP of Strategy v Groupon, která předvede praktickou ukázku, jak lze otočit kormidlo velké firmy a mise za několik miliard. Michal Ptáček, zakladatel CzechCrunch, pak ve své přednášce popíše proces sebereflexe, kterým musel CzechCrunch projít, aby si i do budoucna udržel zdravý byznys. S Martinem Vasquezem, školitelem TedX speakerů, a Hanou Březinovou, zakladatelkou Inspirata, následně nahlédneme do problematiky psychologie a komunikace, které jsou hlavní součástí řešení každodenních problémů ve firmách.

Na řadu poté přijde veskrze praktický blok se čtyřmi řečníky, kteří dnes a denně řeší ty nejpalčivější otázky projektového řízení a firemních procesů. Jiří Langr, Certified OKR Master & Coach, Heureka Group, se pokusí přinést skutečnou hodnotu práce pro zákazníka, nikoliv jen iluzi úspěchu. Pavel Minář, konzultant pro Google Workspace, účastníkům dokáže, že procesy jsou úplně všude a je třeba je vyladit tak, aby bylo možné dělat co nejlepší projekty. Jan Řezáč, zakladatel House of Řezáč, poté pozve do projektového řízení i umělou inteligenci, která už dnes dokáže plánovat, schůzovat, zapisovat, komunikovat, vyhodnocovat a řídit. 

Další informace a vstupenky jsou k dostání na webu www.projectrestart.cz